Популярні чохли на iPhone 11

Для захисту смартфона від подряпин, сколів та інших пошкоджень варто використовувати якісний чохол. Найпопулярнішими моделями аксесуарів для iPhone 11 стали накладки, бампери та книжки. Вони забезпечують різний рівень захисту та актуальні для використання в різних умовах. Відрізняються конструкцією, способом фіксації на телефоні, розмірами та зручністю. Також їх виготовляють з різних матеріалів.

Розглядаючи чохли на Айфон 11, варто в першу чергу звернути увагу на тип аксесуара та матеріал, з якого він виготовлений. Саме від цих характеристик здебільшого залежить, наскільки якісно модель захистить телефон в тих або інших умовах.

Популярні види чохлів для iPhone 11

Серед найпопулярніших варіантів захисних аксесуарів для моделей iPhone 2019 року виділяють наступні:

 • Накладки
  Найрозповсюдженіші моделі у вигляді захисної оболонки з силікону, пластику, термопластичного поліуретану та інших матеріалів. Переваги таких чохлів у високому рівні захисту, компактності, простоті, доступності, ергономічності та зручності. Вони надійно закривають задню панель та бокові грані смартфону, мінімізують пошкодження в разі падінь, ударів. На вибір безліч моделей в різних кольорах, с малюнками, стилізацією тощо.
 • Бампери
  Це чохли у вигляді рамки по периметру смартфона. Вони забезпечують мінімальний рівень захисту, але водночас якісно закривають найуразливіші елементи смартфону, кути та бокові грані від пошкоджень. Відрізняються компактністю та практично не закривають телефон. Для додаткового захисту задньої панелі та дисплею зазвичай використовують стекла.
 • Чохли-книжки
  Найчастіше це шкіряні моделі, що закривають смартфон зі всіх сторін. Пристрій захищено максимально якісно. Проте в цьому разі доведеться пожертвувати компактністю, адже моделі зазвичай трохи громіздкі.

Також популярністю користуються фліпи, що по рівню захисту та конструкції схожі з чохлами-книжками, але вони відкриваються на в бік, а вертикально.

Популярні матеріали для чохлів на iPhone 11

Серед поширених матеріалів для чохлів на Айфон 11 покоління виділяють наступні:

 • Силікон
  Практичний, недорогий матеріал, що завоював визнання користувачів завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості. Він добре амортизує удари, приємний на дотик, легкий та безпечний.
 • Пластик
  Трохи слабший матеріал в контексті міцності, проте чохли з нього менші, охайніші. Це найдешевший варіант, що і стало причиною його популярності.
 • Термопластичний поліуретан
  Сучасний, інноваційний матеріал, що об’єднав переваги пластика та силікону й водночас відрізняється невеликою вартістю.
 • Шкіра
  Престижний матеріал. Виглядає дорого, модно та солідно. Відрізняється довгим терміном служби, чим виправдана вартість шкіряних чохлів.

Це основні й найпоширеніші варіанти. Проте окрім них можна розглянути й інші, наприклад метал.