Монсеррат Кабальє заробила умовний термін

81-річна оперна діва Монсеррат Кабальє (Montserrat Caballe) дивом уникла в'язниці: іспанський суд увійшов у положення артистки і дав їй 6 місяців позбавлення волі умовно.

Монсеррат Кабальє заробила умовний термін
Неприємність трапилася з Монсеррат Кабальє або через її жахливу неуважність до деталей, що, звичайно, властиво геніальним людям, або через банальне бажання заощадити. Високоповажна пані мало не потрапила у в'язницю за несплату податків.

Причому мова йде про досить велику суму: скарбниця Каталонії мало не втратила понад півмільйона євро. Саме стільки діва повинна була сплатити за свої виступи у 2010 році.

Справа в тому, що на той момент розміняла дев'ятий десяток королева опери отримала посвідку на проживання в Андоррі, але Барселону так і не покинула. Вона стверджує, що це сталося випадково, мовляв, її планам завадили проблеми зі здоров'ям, однак Монсеррат може і лукавити, адже це - досить поширена схема мінімізації виплат з доходів.

Майже 9 місяців оперна співачка намагалася довести свою правоту, але в результаті здалася і пообіцяла прокурору, розрахуватися з боргами і сплатити солідний штраф у розмірі 240 тисяч євро. Враховуючи поважний вік обвинуваченої та її згоду піти назустріч правосуддя, вирок пом'якшили. І якщо раніше Кабальє загрожував цілком реальний термін, то в світлі останніх подій вона отримає лише 6 місяців позбавлення волі умовно.