У вас будуть зморшки через ці звички

Морщины

Ви рідко користуєтеся сонцезахисним кремом.

Найважливіше для профілактики зморшок – це уникати сонячних променів та користуватися сонцезахисним кремом. Оскільки ви не можете постійно ховатися від сонця, фахівці рекомендують наносити стійкий до води сонцезахисний крем широкого спектру дії з SPF не менше 30 щодня. Так-так, саме щодня.

До речі, на фотографії 69-річний далекобійник, який 25 років піддавався прямій дії сонця. Але тільки на лівій половині обличчя! Відмінно видно, наскільки старіше виглядає ця частина обличчя!

Ви любите жувальну гумку.
На жаль, коли ви часто жуєте жуйку, ви отримуєте зморшки, тому що обличчя постійно здійснює рухи. У підсумку опускаються куточки рота і збільшуються м'язи, розташовані під краєм нижньої щелепи. І з ними дуже важко боротися, тому краще проводити профілактику: замість жуйки користуйтеся м'ятними пастилками або ополіскувачами для порожнини рота.

Ви спите на животі.
Коли ви лежите обличчям в подушку, на шкірі утворюються складки, які поступово перетворюються в зморшки. Найкраще спати на спині, підклавши під коліна подушку, щоб не перевертатися. Також зморшки з'являються, коли ви похмурі уві сні. Їх можна запобігти, застосовуючи спеціальні липкі б'юті-стрічки.

Ви палите.
Існує безліч доказів на користь відмови від паління, і ось ще один: паління порушує кровопостачання шкіри і позбавляє клітини шкіри харчування і кисню, тому вони гірше оновлюються. Більш того, компоненти тютюнового диму руйнують еластичні волокна шкіри, і навколо рота з'являються зморшки.

Ви полюбляєте цукор.
Не секрет, що часті десерти позначаються на стані талії, але не всі знають, що цукор також може пошкоджувати шкіру. Справа в тому, що молекули цукру з'єднуються з іншими молекулами в крові (цей процес називають глікіруванням), перетворюючи їх у нові шкідливі молекули, які руйнують колаген і еластин – речовини, відповідальні за пружність і гладкість шкіри.

Ви не можете жити без смартфона.
Телефони і планшети частково винні в зморшках під підборіддям. Згадайте, як ви годинами дивитесь на екран смартфона, нахиливши голову. Можливо, ви вже відчули ефект від такої пози – з'являвся ниючий біль в шиї і втома в очах. А через деякий час з'являться і зморшки. Фахівці рекомендують користуватися смартфонами в більш зручній позі, щоб зменшити ризик виникнення зморшок.
Panno4ka