Пластичні хірурги назвали б'юті-тренди 2015 року

Експерти з Американської академії лицьової пластичної та реконструктивної хірургії зробили 8 прогнозів розвитку галузі в наступаючому 2015 році.

Пластичні хірурги назвали б'юті-тренди 2015 року
Тонка лінія

Лінія між косметичною та реконструктивною лицьовою пластичною хірургією буде ставати все тоншою. Якщо сьогодні хтось хоче провести ринопластику з медичних причин, то він вже отримує косметичні переваги. Люди будуть вибирати процедури для виправлення горбатого носа, одночасно бажаючи поліпшити якість дихання, вважають експерти.

Вся справа в комбінації

У 2015 році зросте кількість комбінованих операцій, під час яких пацієнти будуть отримувати, наприклад, наповнювачі для лиця і нейротоксини для розгладження зморшок або ліки, що направляються лазером, для більш активної доставки діючих інгредієнтів до певних тканин.

Посміхайтеся - ви на Facebook

Тренд селфи продовжиться і в 2015 році, а значить, все більше число підлітків, молодих людей, а також людей старшого віку захочуть виглядати на цих знімках більш презентабельно, що змусить їх звернутися до послуг пластичних хірургів. Все це збільшить попит на такі процедури, як ринопластика, блефаропластика і пластика шиї.

Золотий вік

Якщо раніше початком літнього віку вважалося 50-річчя, то сьогодні вже 70-річчя. Тому все більша кількість людей старшої вікової групи будуть проходити через пластику, щоб виглядати і відчувати себе молодими.

Яскраві очі

Прогрес процедур омолодження делікатної області століття продовжує дивувати експертів. Розвиток технології омолодження старіючих верхніх повік і знищення мішків під очима продовжиться і в 2015 році.

Жир все ще актуальний

Пересадка жиру залишаться однією з найпопулярніших процедур в наступному році. Адже вони дозволяють збільшити обсяг в одному місці за рахунок зменшення небажаних обсягів в іншому, що також дає можливість вбити двох зайців.

Маленькі зміни

Багато пластичних хірургів зустрічають пацієнтів, які замовляють невеликі за обсягом процедури, що несуть великі зміни в зовнішності. Це скорочення мочки вух, уколи косметичних наповнювачів в певні зони обличчя, ніби ямочок на щоках та лінії підборіддя, використання спеціального девайса для видалення родимок, підтяжка верхньої губи через приховані розрізи під носом та інші подібні процедури.

Шприц поруч з вами

Багато лицьових пластичних хірургів вже активно використовують нові методи «плавлення жиру» через уколи для боротьби з подвійним підборіддям. Офіційне схвалення процедури має настати в наступному році.