Ці 5 ознак говорять про те, що коханий вартий того, щоб стати вашим чоловіком

Потенційний чоловік повинен мати певні якості.

Лише уявіть, скільки часу у середньому витрачає сучасна успішна дівчина на безперспективні відносини? Більшість соціально активних, доглянутих прекрасних жінок легко назвуть відмінність кератинового догляду для волосся від відновлення шовком і швидко перерахують мінімум п'ять нових закладів з відмінними бранчами, але виявляться досконалими профанами щодо того, як з першого побачення зрозуміти, який чоловік перед ними і чи є у них майбутнє з цим кандидатом. Ми допоможемо вам розібратися, які ознаками вкажуть вам на гарного чоловіка, інформує Ukr.Media.

Він відповідальний

Відповідальність можна назвати однією з ключових якостей не лише чоловіка, але й просто зрілої особистості. Безвідповідальність і інфантильність абсолютно не поєднуються з образом дорослої людини, яка готова до серйозних стосунків. Якщо він не передзвонює, як обіцяв, часто змінює місце і час зустрічей, не виконує свої зобов'язання і до усього іншого намагається змусити вас грати за його правилами, не вплутуйтеся у цю історію. Усі ваші спроби вибудувати хоча б щось схоже на серйозні відносини зруйнуються, але, коли ви залучені у цей театр абсурду, ви навряд чи зможете адекватно оцінити ситуацію.

Він уважний до вас і ваших бажань

Одна з найсолодших дівочих мрій — що прийде хтось сильний і скаже заповітне: "Тепер ти моя, і усі рішення приймаю я". Насправді це підступний виверт. Жодна психічно здорова людина у відносинах не буде придушувати іншу, нав'язуючи їй свою волю. Навпаки, кохання — це активна зацікавленість у розвитку об'єкта кохання. Коли ви кохаєте, ви прагнете усіма силами дати близькій людині те, чого вона хоче, а не те, що, як вам здається, їй треба. Якщо чоловік поруч з вами проявляє щиру зацікавленість у ваших бажаннях і потребах, то це дуже сильна заявка на перемогу.


Він має реальні життєві цілі та успіхи

Звичайно, десь існує випадок (один на мільйон), як вона знайшла свого принца у канаві і допомогла йому забратися на Олімп успіху. Але де гарантія того, що ви потрапите у цей мізерний відсоток? Якщо у дорослої людини немає ніяких реальних життєвих досягнень і виразних планів на майбутнє, то навряд чи вони з'являться з вами. У питанні чоловічого успіху не варто переоцінювати силу свого впливу. Жінка може допомогти чоловікові розкрити його потенціал, але якщо цього потенціалу немає, то можна просто даремно витратити час і отримати глибоке розчарування.

Він поділяє традиційні сімейні цінності

Якщо він з порога заявляє, що ніколи не одружиться і добру справу шлюбом не назвуть, то не варто ламати списи, намагаючись довести йому зворотне. Дуже важливо звернути увагу на його відносини з батьками. Вони мають бути шанобливо-доброзичливими. Якщо ж дорослий чоловік живе з мамою, підстрибуючи від її дзвінків, або ж, навпаки, повністю викреслив батьків зі свого життя — це має стати тривожним дзвіночком.

Він всебічно розвинений

Справа у тому, що за інших рівних умов з чоловіком, у якого широке коло інтересів, вам буде краще у перспективі шлюбу. Людина, що живе лише роботою без уваги до інших сфер життя, у підсумку завжди буде менш ефективною. Ступінь задоволеності життям буде прагнути до нуля. Теж саме стосується й життєвого тонусу та енергії. У результаті, якщо ви пов'язуєте своє життя з людиною, що має слабкі життєві ресурси, то незабаром зможете знайти її на дивані у стані апатії і нездатності до проведення сімейного дозвілля.

Зрозуміло, дівчатам дуже важливо бути уважними до кандидатів у наречені і не дозволяти своїм ілюзіям перемагати здоровий глузд. Народна мудрість говорить, що перед весіллям треба відкрити очі і вуха ширше, а вже потім прикрити до половини. Уважно спостерігайте за чоловіком і щоразу запитуйте себе: а яке життя я можу з ним прожити? Чи подобається мені таке життя і чи готова я прийняти такого чоловіка? Зрештою, життя у вас одне, і лише ви вирішуєте, як хочете його прожити — на максимумі свого потенціалу або у полоні компромісів і посередності.