Кілька ознак того, що ви побудували відносини зі слабким чоловіком

Наявність слабкого чоловіка поруч із собою жінка може визначити за кількома ознаками.

Багато жінок потрапляють у пастку відносин зі слабким чоловіком. Та слабкість, про яку ми говоримо, робить відносини односторонніми. Слабкий чоловік не плаче. Насправді чоловік дійсно сильний, якщо може вільно висловлювати свої емоції. По-справжньому слабкий чоловік — це той, кого ви несете по життю. Замість рівних відносин ви робите усю брудну роботу, поки він просто пливе за течією. Ми склали список з 6 ознак, які говорять про те, що ви зустрічаєтеся зі слабким чоловіком, інформує Ukr.Media.

Наші мами завжди говорили, що нам потрібно знайти собі сильного чоловіка. Хоча деякі думають про фізично сильного чоловіка, ваша мама, ймовірно, мала на увазі не м'язи. У образі супутника життя усі хочуть бачити людину, яка була б психічно сильною і незалежною.

Ви стали буркотухою

Він перетворив вас на ту, якою ви присяглися, що ніколи не станете: на буркотуху. Ви ніколи раніше не взаємодіяли з людьми подібним чином, але відтоді, як почали зустрічатися з ним, ви починаєте бурчати дедалі більше й більше. З приводу невимкненого світла, обідка унітазу, п'янок у вихідні і так далі. Річ у тім, що ви нічого не можете з собою вдіяти. Вам потрібно постійно просити його щось зробити або нагадувати йому про обіцянки, а потім чекати. Якщо ви відчуваєте себе у ролі мами для свого партнера, це не те, що називається здоровими відносинами.

Ви прибираєте за ним

Він залишає свій одяг розкиданим або скрізь залишає обгортки від їжі, але річ у тім, що хоча він і може прибрати свій безлад, він цього не робить. Замість цього він чекає, поки ви це зробите. Ви прибираєте за ним більше, ніж у фізичному сенсі. Якщо у нього неоплачені рахунки або він постійно просить забрати його на машині, тому що випив (ніби він не знав, що приїхав на зустріч на машині), ви робите його брудну роботу. Наче він гігантська дитина.

У нього "шкільні" інтереси

Коли він проводить час зі своїми друзями, це буквально схоже на вечірку підлітків у старших класах, причому не у гарному сенсі. Він зловживає алкоголем або наркотиками, потрапляє у неприємності зі своїми друзями і просто робить дурниці. Він ніби досі не виріс. Як можна серйозно поговорити з людиною, яка не знає ані норми, ані міри?

Він не може вести розмови про майбутнє

Ви хочете знати, що станеться з вашими відносинами, і перебуваєте на тій стадії, коли хочете рухатися вперед, але у ту хвилину, коли ви говорите про шлюб або дітей, він приходить у жах. Навіть розмови про його кар'єрне зростання не вносять більшої чіткості. Він говорить про власне майбутнє розпливчасто, не ставлячи певних цілей. Він не знає, коли зможе серйозно замислитися про придбання власної нерухомості, вирушити у РАЦС або навіть знайти професію життя.

Він не слухає

Ми гадаємо, це є зрозумілим. Якщо ви вже чіпляєтеся до нього, очевидно, що він вважає за краще не чути вас. Але, крім того, він також вважає за краще не поважати вас. Сильний чоловік буде слухати свою жінку. Це не означає беззаперечну покірність, це означає здоровий діалог, пошук компромісів і взаєморозуміння.

Він ніколи не запропонує розв'язати проблему

Навіть коли ви ділитеся своїми неприємностями, навіть коли ви плачете, навіть коли ви у розпачі. Він може підтримати вас, але ніколи не буде ламати собі голову у пошуках рішення.