Як побудувати гармонійні відносини з інфантильним чоловіком

Способи змусити подорослішати нерішучого чоловіка.

Розгублений погляд, нерішучий вигляд... про таких кажуть — «розмазня». Але ви, як на гріх, закохалися саме в такого, інфантильного чоловіка!

Ви з дитинства мріяли зустріти чоловіка, за яким ви відчували б себе як за кам'яною стіною. Але, як навмисне, доля піднесла вам сюрприз у вигляді слабкого інфантильного чоловіка. І якщо на початку відносин вам навіть подобалося, що він такий поступливий, такий нерішучий і безпорадний, то з часом вас почала брати злість: коли він в мужика-то почне перетворюватися?!

Доведеться вас засмутити: не перетвориться ніколи. Тому що він такий, який є, і змінитися зуміє, якщо тільки відчує в цьому нагальну необхідність. І не варто на це всерйоз розраховувати, бо відсоток ймовірності такого перетворення — 1 до 1000, інформує Ukr.Media.

Але є і хороша новина: з інфантильним чоловіком ви можете стати такою собі сучасною, активною, пробивною і домінуючою. Оскільки вам нічого іншого не залишиться, як тільки самій пробивати, домагатися, проявляти активність. Якщо ви від природи — лідер, не звикли підкорятися нікому і ніколи, то інфантильний чоловік для вас — подарунок долі! Хочете в цьому переконатися? Уявіть собі, що вам попався чоловік, який постійно вас контролює, не дозволяє висловлювати свою думку і самій вирішувати елементарні речі, наприклад, якого кольору колготки купувати — чорні або тілесні. Представили? Жахнулися? Подякували небеса за те, що вам дістався такий м'який чоловік?

Як примиритися з інфантильністю свого чоловіка

Складіть найбільш повний перелік його достоїнств. Напевно у нього вагон і маленький візок тих якостей, які вам імпонують: він ласкавий, відданий, у нього відмінний смак і так далі. Кожен день, бажано вранці і ввечері, переглядайте цей список. Якщо ви це будете робити хоча б протягом одного тижня, то наступного разу, коли ваш чоловік не зможе впоратися з яким-небудь елементарним завданням, ви подумки скажете собі: "а зате він ласкавий і вірний!".

Як зробити інфантильного чоловіка самостійним

Поки він сам не захоче помінятися, у вас навряд чи вийде зробити зі свого розмазні самостійного хлопця. Однак ви можете спробувати створити йому такі умови, які ненав'язливо підштовхнуть його до змін.

Запитуйте пораду

Що б ви не робили, яке б рішення не приймали, обов'язково порадьтеся з чоловіком: нехай висловить свою думку з даного предмету. Чим більше він буде включатися в вирішення сімейних питань, тим більше шансів, що він впорається зі своєю інфантильністю.

Не няньчиться

Ваш благовірний має звичай ходити в порваній футболці, поки ви не помітите дірку і не зашиєте? Розкидає скрізь свої шкарпетки і не в змозі підігріти борщ з холодильника? Припиніть ходити за ним слідом і стежити за його зовнішнім виглядом, ступенем ситості і так далі! Рано чи пізно йому доведеться як мінімум зібрати розкидані шкарпетки і випрати їх, коли закінчаться чисті.

Абстрагуйтеся

Чоловік отримує гроші або зовсім сидить без роботи? Жахливо, звичайно, але це можна виправити. Вам тільки треба буде абстрагуватися. Щомісяця відкладайте свою зарплату на депозит і живіть тільки на ті гроші, які приносить в життя ваш чоловік. Голод — не тітка: зрештою, чоловікові набридне харчуватися однією вівсянкою, і він буде змушений шукати пристойний заробіток.

Хваліть його

Так, тут доведеться постаратися! Цілком ймовірно, що інфантильність вашого чоловіка — це наслідок його внутрішніх комплексів. От не вірить він, що здатний впоратися з проблемами, отримати хорошу роботу і довести сантехніку свою правоту! Частіше говоріть чоловікові, що у нього все вийде. Хваліть за будь-який прояв ініціативи. І, можливо, у нього таки вийде стати для вас тією самою кам'яною стіною, про яку ви так мріяли колись!