4D-сукня - майбутнє високої моди

Цю унікальну 4D-сукню деякі експерти називають майбутнім світу високої моди. Правда, поки на його виготовлення йде 48 годин, а вартість становить $3000.

4D-сукня - майбутнє високої моди
Американська дизайнерська студія Creators Nervous System використовувала технологію 3D-друку для створення інноваційного плаття з найтоншого пластику. Перспективи цієї методики в тому, що комп'ютерна модель ретельно вимірює і розраховує пропорції будь-якого жіночого тіла. Тому такі сукні, поза всяких сумнівів, виявляються впору замовникам.

Для його виготовлення були використані 2279 друкуючих панелей, сполучених з 3316 петлями. Правда, вартість нової сукні склала цілих 3000 доларів. Сама компанія називає наряд 4D-сукнею за здатність стискатися і розтискати завдяки унікальним тканинам. Базується в американському штаті Массачусетс компанія також створила додаток для смартфона і планшета, які дозволяють маніпулювати новими сукнями. Приміром, з допомогою планшета можна вибирати візерунок, текстуру, стиль і гнучкість сукні.

Творці методики запевняють, що цей одяг стане модою найближчого майбутнього, так як він дозволяє жінкам отримувати абсолютно унікальні, розраховані лише під їх фігуру плаття з безліччю опцій.

Втім, не видно жодних перешкод, які завадили б скористатися цією технологією і чоловікам, охочим мати максимально приталений одяг. Сканування тіла з деяких пір активно використовується в Голлівуді і при комп'ютерних іграх, проте в індустрії моди ця методика застосовувалася не так активно. Але тепер, схоже, ситуація змінилася.