Різдвяний зефір зі смаком м'яти

Різдвяний зефір зі смаком м'яти
Інгредієнти:

Желатин харчовий - 7 г
Вода питна - 120 мл
Цукор, пісок - 400 г
Сиропи - 155 мл
Кухонна сіль - 1/3 ч. л.
М'ята - 1/4 ч. л.
Ванілін - 1/2 ч. л.
Харчовий натуральний барвник
Цукрова пудра - 30 г
Кукурудзяний крохмаль - 2 ст. л.

Приготування:

1. У велику глибоку миску влити желатин і 80 мл холодної води, динамічно перемішати. Залишити на 5-10 хвилин, щоб желатин прийшов в дію.
2. У каструлі середнього розміру збити цукор, кукурудзяний сироп, 1/4 чашки води. Довести до кипіння на середній температурі. Як тільки цукор починає кипіти, встановити таймер на 1 хвилину. Як тільки хвилина закінчилася, зняти суміш з плити.
3. Тут же змішати суміш желатину і цукор міксером на середній швидкості. Гарячу цукрову суміш виливати повільно і в одну сторону миски, продовжуючи збивати міксером. Після того, як маса об'єдналася, додати сіль і включити міксер на високу швидкість. Продовжувати змішувати протягом 10 хвилин. Суміш зефіру повинна збліднути і стати повітряною. Додати екстракт м'яти і ванілін. Продовжувати змішувати протягом ще 2 хвилин.
4. Вистелити дно каструлі пергаментним папером і викласти липку масу шаром 4 - 5 см. Додати кілька маленьких крапель червоного харчового барвника зверху і зубочисткою, розподілити його.
5. У маленькій мисці збити цукрову пудру і кукурудзяний крохмаль. Намазати поверх зефірів і дати їм постояти протягом, принаймні, 3 годин, щоб затвердів.
6. Через три години, перевернути ємність з зефіром на обробну дошку, покриту цукровою пудрою. Обприскати великий гострий ніж розбризкувачем і порізати зефір на квадрати, обприскуючи ніж після кожного занурення в зефір. Покрити зефір сумішшю цукрової пудри, щоб протистояти його липкості. Поплескати або стряхнути зайвий цукор.
7. При бажанні прикрасити струнами розтопленого шоколаду.
8. Зберігати зефір в герметичній посуді при кімнатній температурі протягом 3 днів.

Приємного апетиту!