Як розважити друзів на Новий рік

Якщо ви плануєте святкувати Новий рік з великою компанією друзів, то незайвим буде продумати і підготувати святковий сценарій. Ви можете посперечатися, що у великій компанії нудно не буває, але, повірте, є такі конкурси та ігри для дорослих, від яких животи надриваються від сміху. Давайте розглянемо їх детальніше.

Як розважити друзів на Новий рік
Як розважатися на Новий рік вдома з друзями

Почнемо з найпопулярніших способів проведення святкового дозвілля. Отже, чи мають ваші друзі талант співати чи ні, але всі люблять караоке. Попросіть виконувати композиції не як попало, а по образу співака, чия пісня грає в ролику (найхаризматичніші: Алла Пугачова, Григорій Лепс, Глюкоза, Мумій Троль, Сосо Павліашвілі, Вітас, Стас Михайлов). Поки один учасник співає інші можуть влаштувати йому яскраву підтанцьовку.

Якщо немає бажання співати, можете зіграти в азартні розваги. Найпростіші - це карткові ігри під бажання. Відмінно підійде «Монополія», грати в яку можна всю ніч безперервно. Лото також буде до душі любителям азарту, переможені повинні запально станцювати.

До речі, для дорослих добре підійде дитяча гра «Море хвилюється», в якій кожен по черзі показує образ, що вимагає відгадки. Якщо у вашої компанії є друзі з дітьми шкільного віку, то ви чудово проведете час.

Кілька ідей, які допоможуть зробити новорічну ніч оригінальніше

Є ще дуже кумедна гра під назвою «Погодуй мене». Її суть полягає в тому, що компанія розбивається на пари (хлопець-дівчина) і починають змагатися між з іншими хто швидше розкриє цукерку з фантика і згодує її іншому. Чия пара швидше впорається із завданням, та і виграла.

Дуже смішною буде гра «Струмочок». Для цього необхідно розгорнути на підлогу широкий рулон шпалер і попросити кожну дівчину пройтися з закритими очима, не зачепивши при цьому «струмочок», тобто ноги при проходженні будуть широко розставлені. При цьому всі учасниці повинні знаходитися в іншій кімнаті і не дивитися за тим, що відбувається. Після того, як всі пройшли «струмочок», дівчата заходять в кімнату і виявляють, що на рулоні лежать чоловіки лицем вгору. Звичайно ж, щоб дотримуватися рамок пристойності, хлопці укладаються вже після того, як всі дівчата пройшли завдання. В цьому і весь підступ: учасниці думають, що чоловіки весь цей час лежали, і звичайно, відчувають збентеження, але коли все прояснюється - сміх не вгамувати!

Конкурси та розваги для новорічної ночі

Ще один веселий конкурс називається «Портрет на пам'ять». Компанія поділяється на пари, в яких один закритими очима починає малювати свого напарника. По закінченню п'яти хвилин ведучий оцінює результати. Переможцем вважається той, чий портрет викликав найбільший регіт.

Як ще можна повеселитися на Новий рік

Існує ще один цікавий розіграш, який здатний не слабо повеселити компанію. Отже, вибираємо одну дівчину і просимо її прилягти, при цьому злегка оголити животик. На живіт кладемо невеликі цукерки, мандаринові дольки (загалом, дрібні солодощі). Після того, як ця частина підготовлена ,ведучий просить чоловіків піти в іншу кімнату і зав'язати собі очі. Поки учасники в передчутті одягають собі пов'язки, тим часом на місце дівчини лягає ведучий (чоловік). Кульмінація може бути досить різноманітною, але вже точно обіцяє бути веселою!