Як стати красивішою під час сну

Навіть після 10-годинного сну у вихідний день ви відчуваєте себе втомленою, та і виглядаєте не на мільйон? Значить, ви неправильно спите. Ми підготували кілька порад для тих, хто хоче прокидатися свіжим і відпочилим.

Як стати красивішою під час сну
Живильний догляд

Не лінуйтеся кожен вечір перед сном наносити на стопи і руки живильний крем, після цього надягайте м'які бавовняні шкарпетки та рукавички і вирушайте спати. Якщо виконувати цей ритуал регулярно, проблема сухості шкіри взагалі не буде виникати, а руки і ноги будуть доглянутими.

Боротьба з набряком

Якщо ви часто прокидаєтеся з опухлими очима, спробуйте цей метод. За годину до сну виключіть будь-яку рідину, підкладіть під голову більш об'ємну подушку і спіть на спині. Також не забувайте наносити під очі крем для догляду, вибирайте варіанти з вмістом кофеїну, цей компонент перешкоджає затримці рідини.

Ранкове укладання

Ви легко можете заощадити час вранці, якщо перед сном на чисте вологе волосся нанесете мус для укладання, і закрутите волосся в джгут, або заплетете коси. На ранок у вас хвилясте волосся розпатлане, і вийде відмінне трендове укладання в стилі «тільки з ліжка».

Зволоження

Дівчата з сухою шкірою візьміть на замітку: зволожувач повітря може повністю змінити вашу шкіру. Особливо це актуально в зимовий час, коли активно працює центральне опалення. Вмикайте прилад на ніч, і насолоджуйтесь гарною насиченою шкірою вранці.

Боротьба зі зморшками

Бавовняна постільна білизна з-за жорсткості матеріалу може негативно впливати на стан вашої шкіри і сприяти виникненню зморшок. Побалуйте себе, купіть хороше сатинову або шовкову білизну, і ви відчуєте різницю. До того ж, шовк знімає статичну електрику, і волосся не буде пушитися.

Відбілювання

Ідеальний час для застосування відбілюючих засобів по догляду за шкірою обличчя з ретинолом і вітаміном С - перед сном. У денний час сонячне світло може вплинути на ефективність їх роботи, і знизити позитивний ефект для шкіри.

Відновлення

Нанесіть поживну маску для волосся, замотайте волосся в плівку, надіньте шапку і лягайте спати. Така процедура цілком порівнянна з салонним СПА доглядом за волоссям, і здатна за ніч помітно відновити пошкоджене волосся.

Фахівці називають час сну з 22-00 до півночі «годинами краси», так як саме в цей період виробляється мелатонін, гормон росту та інші гормони, від яких залежить стан шкіри. Так що, не засиджуйтеся біля комп'ютера, а краще влаштуйте собі корисну і приємну сонну процедуру.