Що зробити, щоб духи пахли довше

Кожна жінка хоче мати власний запам'ятовуючий аромат, який би асоціювався тільки з нею. І проходячи, залишати після себе тонкий шлейф улюблених парфумів. Але часто, навіть дорогі люксові парфуми не є стійкими, і до середини дня не тільки ви, але й оточуючі не відчувають їх запах. Читайте в нашому матеріалі, як продовжити аромат парфумів подовше!

Що зробити, щоб духи пахли довше
Коко Шанель якось сказала, що жінка повинна наносити парфуми на ті місця, куди її буде цілувати чоловік. Звичайно, частка правди в цьому є. Але сьогодні ми розповімо ще кілька способів, як продовжити стійкість улюбленого парфуму.

Час нанесення

Багато хто з нас користуються духами перед самим виходом з дому, думаючи, що так вони будуть пахнути довше. Насправді ж, душитися потрібно тоді, коли ви тільки починаєте одягатися, тобто приблизно за тридцять-сорок хвилин до виходу. І, ще, аромати потрібно наносити на шкіру, а не на одяг - одяг часто "запам'ятовує" найсильніші духи і не дає можливості змінювати парфуми, змішуючи їх один з іншим.

Місця нанесення

Наносити парфуми треба на точки імпульсу. Це місця на тілі, де кровоносні судини знаходяться ближче до шкіри. Ці точки здатні виділяти тепло, завдяки якому аромат парфумів найкраще поширюється в повітрі.

Волосся

Якщо ви хочете, щоб після вас залишався ароматний шлейф, що можете нанести парфуми на волосся. Але вони обов'язково повинні бути вологими, щойновимитими, без будь-яких укладальних засобів, які можуть сильно спотворити запах. Бажано розприскувати парфум на відстані 20-30 см від волосся і в невеликих кількостях. Адже всі духи містять у своєму складі спирт, і тому можуть пересушити волосся.

Тіло

Щоб продовжити аромат парфумів і як би «запечатати» його в шкіру, після душу змастіть тіло кремом без ароматів, і поки він не зовсім вбрався, нанесіть парфуми. У цьому випадку молекули парфуму будуть «чіплятися» за жирну основу, а не випаровуватися з поверхні шкіри.

Інші косметичні засоби

Щоб буквально «просочитися» запахом улюбленого парфуму, використовуйте засоби для тіла з однієї лінійки. Наприклад, гель для душу, крем для тіла, дезодорант і туалетну воду. У такому поєднанні аромат парфумів буде підживлюватися ароматом інших засобів і довше зберігатися на шкірі.

І пам'ятайте, якщо ви самі не відчуваєте на собі аромат, це не означає, що інші теж його не відчувають. Ваш орган нюху швидко адаптується до аромату духів, тому і не вловлює його так чітко. Якщо ж ви самі добре відчуваєте свій парфум, це означає тільки одне - ви «вилили» на себе занадто багато духів і потрібно вжити заходів, щоб іншим людям було комфортно знаходиться у вашому суспільстві.