Куди наносити парфуми — 5 місць на тілі, про які ви могли не знати

Розповідаємо, куди слід наносити парфуми для спокусливого шлейфа.

Волосся

Вірите чи ні, але якраз волосся зберігає аромати краще, ніж шкіра. Головне — бути обережнішими, адже парфум містить спирт, що може нашкодити волоссю. Використовуйте версії, створені спеціально для волосся, або поприскайте свій улюблений парфум на щітку. Розчісуючи волосся, аромат тонко і делікатно "вбереться" без особливого ризику його висушити.

Місце за вухами

Відня тут розташовуються близько до шкіри, створюючи ідеальні умови для розігрівання і випаровування аромату. Якщо до того ж ви ще й носите прикраси, то після розпилення парфуму вони навіть можуть якийсь час зберігати ваш запах.

Внутрішня поверхня ліктя

Знаючі люди кажуть, що ця зона "звучить" ще спокусливіше, ніж зап'ястя. Можна додатково зволожити там шкіру перед тим, як нанести парфум — ароматизованим (з банної лінії вашого аромату) або універсальним і без запаху засобом, щоб не порушувати чарівництва.

Задня частина шиї

Коли ви нанесете аромат на задню частину шиї, він буде жити довго на вашому тілі, а також абсолютно не набридне оточуючим, адже він буде легко нагадувати про себе, а не "розриватися в благаннях", щоб його всі почули. Перед тим, як застебнути комір блузки, збризніть те місце всередині, де тканина стикається зі шкірою, і вирушайте отримувати найприємніші компліменти.

Задня поверхня колін

З усіх перерахованих зон, це та, що реально працює. Навіть у чоловіків, якщо їм цікаво. Тільки постарайтеся зробити це максимально наодинці з собою — виглядає цей жест ну дуже забавно. Особливість цього місця в тому, що запах чутно не відразу, але після того, як він заявить про себе, готуйтеся відповісти на мільйон питань у дусі "а що це у вас за парфум?".

Ukr.Media