Як швидко привести себе в норму зранку

Вранці ми не завжди виглядаємо свіжими. Однак існують способи швидко привести себе в порядок, навіть якщо часу обмаль.

Як швидко привести себе в норму зранку
Отже, розглянемо способи вирішення найпоширеніших проблем, які псують нам настрій з ранку, особливо, якщо часу на збори зовсім мало.

Мішки під очима

Споживання алкоголю, пізні перекушування або недосип можуть стати причиною скупчення рідини під очима. в результаті чого вони виглядають опухлими.

Як швидко вирішити проблему: Візьми кубик льоду, намочи водою і оберни в паперовий рушник. Масажними рухами води кубик по області навколо очей протягом декількох хвилин, щоб позбутися від мішків.

Щоб уникнути цієї проблеми в майбутньому, вибери подушку вище, щоб рідина йшла за той час, поки ти спиш.

Зморшки сну

Це глибокі лінії, які залишаються на обличчі після тривалого перебування в одному положенні, наприклад, якщо ти спиш обличчям у подушку.

Як швидко вирішити проблему: щоб зменшити зморшки сну, зроби кілька стрибків зірочкою, щоб збільшити циркуляцію крові.

Ця вправа виконується так: стань рівно, з цього положення підстрибни, розводячи руки і ноги в сторони, на наступному стрибку повернися у вихідне положення.

Після цього нанеси на шкіру зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою.

Щоб уникнути цієї проблеми в майбутньому, замість бавовняних наволочок, які вбирають вологу з шкіри, використовуй шовкові, за якими шкіра ковзає, що допомагає запобігти появі зморшок сну.

Брудне волосся

Коли немає часу мити волосся, а виглядати потрібно добре, ситуацію врятує сухий шампунь.

Як швидко вирішити проблему: Побризкайте сухим шампунем по лінії росту волосся і покрий найвидиміші області, нахили голову вниз і нанеси ще трохи засобу, щоб збільшити об'єм волосся. Тепер можеш робити зачіску, наприклад, пучок.

Щоб уникнути цієї проблеми в майбутньому, врахуй, що волосся найбільше жирніє під час сну. Щоб запобігти цьому, нанеси трохи сухого шампуню на корені волосся перед сном.