Скандал у світі моди: 14-річна ізраїльтянка вразила прозорою сукнею на голе тіло

14-річна модель-ізраїльтянка Софія Мечетнер на показі Dior в Парижі вийшла на подіум у прозорій сукні на голе тіло, чим викликала скандал у світі моди.

Скандал у світі моди: 14-річна ізраїльтянка вразила прозорою сукнею на голе тіло
Першими, з критикою на подібне дефіле обрушилися деякі гості показу, порахувавши, що неповнолітній моделі не можна з'являтися на показах в такому вигляді.

Ну, а пізніше до них приєдналися представники парламенту, звинувативши Софію в спотворенні образу жінки в очах широкої публіки. В результаті, на телебаченні момент проходу Софії по подіуму показали з фільтрами, що прикривають груди моделі, які відверто просвічувалися.

Правда, в мережі все одно є ролики цього дефіле без купюр. Пропонуємо і вам поглянути на відеозапис дефіле і оцінити, аморально це чи дівчина постраждала ні за що.

Мечетнер називають "Попелюшкою" світу моди, а все тому, що дочка іммігрантів з Росії "витягнула щасливий квиток". Будучи ученицею середньої школи вона зайшла в модний бутік Dior, де зіткнулася з креативним директором бренду Рафом Сімонсом і підкорила його своєю красою.

Звичайно, ця зустріч навряд чи була випадковою, оскільки Софія до того моменту вже мріяла стати моделлю і пробувалася в різних кастингах. Так що, швидше за все, вона просто чатувала Сімонсона в бутіку, але, головне, що мети своєї вона досягла, отримавши від нього пропозицію, брати участь у показах.