Як довше зберегти волосся чистим

Як часто нам доводиться мити голову, щоб зачіска виглядала красивою і доглянутою. Кожен день мити волосся не рекомендується, але іноді без цього не обійтися, оскільки в іншому випадку на голові будуть жирні пасма. З нашими порадами ти станеш рідше мити голову, а твої локони завжди будуть виглядати свіжими.

Як довше зберегти волосся чистим
Що робити для того, щоб продовжити чистоту і свіжість волосся:

1. Підбирай шампунь не по типу волосся, а за типом шкіри голови. Якщо воно швидко стає брудним, можливо, справа саме в шкірі. Твій шампунь для жирного волосся.

2. Не наносити бальзам або кондиціонер на коріння волосся - так ти позбудешся обсягу, а шевелюра швидше стане жирною. Відступи від коренів приблизно на 5 сантиметрів.

3. Очищай шкіру голови спеціальними скрабами. Вони допоможуть позбутися від ороговілих частинок і залишок від засобів для укладки волосся.

4. Намагайся не використовувати багато пінки, мусу, гелю для волосся. Вони роблять волосся важчим, блиск зникає, і волосся набагато швидше стає брудним. У засобах для стайлінгу не повинно бути силіконів, оскільки вони накопичуються на шкірі і негативно впливають на зовнішній вигляд волосся.

5. На щастя, зараз у сфері косметології існує досить багато засобів, які швидко приведуть в порядок несвіже волосся. Якщо у тебе є проблема швидкого забруднення волосся, май під рукою сухий шампунь або пудру для волосся. Перший варіант розрахований на позбавлення від жиру на коренях волосся, другий додасть обсягу зачісці.