Чи не старить вас макіяж?

Якщо ви не є професійним візажистом, ви легко можете допустити помилки в макіяжі, які зроблять вас візуально старшими.

Чи не старить вас макіяж?
Проблеми з основою під макіяж

Неправильна кількість основи призводить до небажаного ефекту. Дуже товстий шар додасть вам років, однак після появи перших зморшок і дуже тонке покриття буде помилкою. Порошкоподібний засіб підійде для жирної шкіри, а власницям сухої шкіри більше підійде рідка основа. Ідеальний варіант підібрати важко, але експерименти того варті. Найстрашніша помилка - це дуже світлий засіб, так як він підкреслить зморшки. Якщо ви не можете підібрати потрібний відтінок, вибирайте основу з ефектом сяйва на тон темніше шкіри.

Проблеми з тональним кремом

Товщина нанесення тонального засобу володіє тим же ефектом. Підберіть хороший коригуючий олівець для кіл під очима і замініть ними традиційний тональний крем. Краще менше, та краще, тому зосередьтеся на ділянках, де тональний засіб необхідний. Нанесіть світлий коректор на внутрішній куточок ока, це додасть вам свіжий вигляд. Темні відтінки в цій області, навпаки, зістарять.

Занадто темна помада

Багато хто уникає темних кольорів помади, знаючи про їх старящий ефект, однак подібною дією володіють і блискучі кольори металік. Також забудьте про те, щоб наносити помаду безпосередньо. Краще всього користуватися спеціальним пензликом або пальцями, тоді нанесення буде більш рівним. І ще: чим товщий шар помади, тим більше ймовірність розтікання навіть при використанні підводки.

Занадто низьке нанесення рум'ян

Рум'яна також варто підбирати найбільш світлих кольорів. Крім того, слід уникати поширеної помилки при їх нанесенні. Замість того, щоб фарбувати самі щоки, зосередьтеся на вилицях, це додасть більш молодого вигляду. Колір рум'ян повинен поєднуватися з кольором помади, тому не вибирайте синюваті відтінки, адже тоді рум'яна будуть виглядати як синці.

Багато пудри

Якщо у вас з'явилися перші зморшки, обмежте використання пудри двома ключовими областями, де вона дійсно необхідна: Т-зоною і підборіддям. Використовуйте розсипчасту прозору пудру для більш молодого вигляду.

Туш на нижні вії

Нижні вії нафарбовані миттєво додають вам років, особливо якщо ви користуєтеся темною тушшю. Це підкреслить темні кола під очима і зморшки в куточках. Верхні вії можете фарбувати, як побажаєте, а ось нижні залиште в природному вигляді.

Неакуратна підводка

Підводячи нижню повіку, ви робите очі менше, але це ще не найстрашніша помилка. Товста чорна підводка часто виглядає неохайно і неакуратно, тому спробуйте більш світлі відтінки, це додасть вам більш молодого вигляду.

Блискучі тіні

Блискучі тіні можуть зробити вас молодше, тільки якщо їх не наносити на зовнішні куточки очей. У цьому місці яскраві тіні підкреслять кожну зморшку. Додайте трохи блиску на внутрішні куточки очей і під брови.

Темний олівець для брів

Брови поступово світлішають з віком, однак чорний олівець не допоможе вам виглядати молодше. Навпаки, він створить неприємний контраст. Для природного вигляду використовуйте олівець на тон світліше кольору брів.