П'ять речей, які повинні бути в кожній жіночій сумочці

Сумочка сучасної жінки - це її зброя, фортеця, тил. Вона не тільки гарна, містка і радує око, але і є місцем, де зберігається найнеобхідніше. Якщо вилучити щось з сумкової екосистеми, то у відповідальний момент можна виявитися неготовою до складної ситуації. Перевірте, чи усі предмети з нашого списку першої необхідності є у вас.

П'ять речей, які повинні бути в кожній жіночій сумочці
Зарядний пристрій

Телефон, планшет, робочий телефон - так немало у дівчини гаджетів, які можуть розрядитися в будь-який момент! Ця неприємність не оминула жодну з нас. Додаткова зарядка врятує вас, коли мобільний майже розрядився, а потрібно терміново зателефонувати, коли черга настільки довга, що нікуди себе подіти, коли важливий дзвінок повинен змінити щось у житті. Знайти розетку завжди набагато простіше, ніж відповідну зарядку.

Паспорт

Банально, але факт, якщо паспорт не з собою, то він обов'язково знадобиться. І якщо, в разі гострої необхідності, лікар вас прийме без поліса, то відсутність паспорта може стати набагато більшою проблемою. За законом підлості паспорт знадобиться саме тоді, коли ви упевнені, що зможете обійтися без документа, що посвідчує особу.

Манікюрний набір

Навіть з ідеальним манікюром бувають проблеми. Задирки з'являються з нізвідки, нігті ламаються, а вже про те, що манікюрні ножиці можна використовувати не за прямим призначенням знає кожна дівчина. Вибирайте маленький дорожній набір, кидайте в сумочку і будьте впевнені, що до будь-якої складної ситуації ви готові.

Косметичка

Необхідний мінімум - це матуючі серветки, 2 помади (тілесна і червона) і гель для брів. Не так багато, правда? Це поміститься в найменшу косметичку і виручить, коли на вулиці негода, коли в планах на вечір несподівано з'являється щось дуже важливе. Ще стане в нагоді в косметичці звичайний вазелін. Пом'якшити губи, суху шкіру на ліктях, замаскувати лущення шкіри - це його робота. Маленький флакончик замінить відразу декілька засобів, які можуть знадобитися в будь-який момент.

Аптечка

Якщо все попереднє, хіба що крім паспорта, можна забути, то аптечка - це те, що врятує в складній ситуації. Покладіть в неї обов'язково бактерицидний пластир, він стане в нагоді не тільки в сезон нових туфель, але і як підстраховка для тих, з ким часто трапляються дрібні неприємності на зразок порізу офісним папером.