Дизайнерські весільні сукні напрокат: за і проти

Виходить, якщо ситно нагодувати гостей і розщедритися на вишукані вбрання нареченого і нареченої, то кілька років тільки і займатися тим, що заробляти на погашення кредиту, взятого на це саме весілля. Щоб не бути в боргах, є інший спосіб - заробляти кілька років і відкладати заради такої події.

Дизайнерські весільні сукні напрокат: за і проти
Зваживши всі «за і проти», багато молодят вирішують не купувати дорогі наряди і заощадити хоча б на тому, що одяг для реєстрації буде взятий напрокат. Не можна сказати, що дизайнерські весільні сукні користуються найбільшим попитом. Справа в тому, що таке ексклюзивне вбрання від іменитого дизайнера буде коштувати в рази дорожче, ніж готова весільна сукня в салоні-магазині, придбана назавжди. Хоча є категорія наречених, яка бажає виглядати на власному весіллі карколомно. І нехай це буде всього один день, але вона буде все життя розповідати, що її весільне сукня була пошита самим...

Класики стверджують, що будь-яка прекрасна наречена в білій сукні і неважливо зшита вона своїми руками, кравчинею на замовлення, взята напрокат або куплена в магазині. Але для когось принципово важливо, щоб вона була новою, своєю, і зберігалася після весілля все життя. Треба сказати, що в цьому теж є свій сенс, якщо слідувати бабусиним порадам. Є багато народних прикмет, пов'язаних не просто з весіллям, а саме з весільним вбранням, яке готувалося власноруч нареченою.

Щоб уникнути порчі не можна було до весілля кому-небудь давати весільну сукню, навіть на примірку. А фата могла передаватися тільки по родинній лінії, бо відігравала роль оберега. Сукня теж була своєрідним оберегом, яким було прийнято накривати немовлят під час хвороби. Навіть сьогодні деякі мами, вірячи в цю прикмету, намагаються надіти на весілля доньки хоча б свою весільну прикрасу. Зрозуміло, що залежане плаття або фата сучасну наречену навряд чи влаштує.

Дизайнерські весільні сукні напрокат мають перевагу перед тими, що замовляються швеї, в тому, що є можливість побачити і приміряти готову модель. Адже не завжди в результаті вдається отримати те, що спочатку хотілося бачити на собі. Не кожна дівчина, вибираючи модель в Інтернеті або в журналі мод, може уявити, підійде вона їй чи ні. Деякі салони весільного одягу укладають договір з клієнткою, що шиють для неї нове плаття по ціні прокату. Але після весілля вона залишає наряд в цьому прокаті.

Заповзятливі наречені, які не хочуть одягати на весілля річ із «секонд-хенду», зупиняються на вирішенні зшити плаття для весілля у відомого модельєра, але такого фасону, щоб його можна було ще не раз надіти. Це можуть бути дизайнерські короткі весільні сукні. Навряд чи такий вибір буде дешевше прокату, але те, що цей варіант практичніше - це точно.

Європа давно вже взяла на озброєння короткі моделі весільних нарядів, в яких зручно пересуватися. Крій надзвичайно простий, більшість моделей запозичена з 50-х років, але це анітрохи не применшує їх цінності. За демократичною ціною можна придбати коротке весільне плаття не лише білого кольору, але і інших пастельних тонів, які будуть доречними в будь-якій урочистій обстановці крім весілля.

Мереживо, яке прикрашає багато весільних моделей, теж бере участь і в створенні коротких весільних суконь. Модель простого силуету виглядає витончено і жіночно.

Ексклюзивні дизайнерські сукні для весілля довжиною в підлогу теж мають сучасні силуети без нагромадження пишних спідниць, рюшів і воланів. Якщо вибрати модель з кольорової тканини, то згодом такий наряд буде використовуватися як вечірня сукня.

Перш ніж купувати дизайнерське плаття в особисте користування або брати його напрокат, потрібно прорахувати всі ризики. Адже вирішивши взяти річ напрокат, потрібно бути з нею вкрай акуратною. Оскільки вартість прокату обчислюється в днях або годинах, то вигідніше швидше повернути орендовану річ. Але далеко не завжди це вдається, адже за день плаття здатне забруднитись, особливо якщо погода в день весілля не задалася. Самостійно впоратися з деякими плямами не вдасться, і тоді доведеться скористатися послугами хімчистки, яку не дуже хвилюють терміни оренди. Сукня може бути повернута лише через 2-3 дні.

Якщо весілля планується у вузькому колі, де виключені конфліктні ситуації, в яких може постраждати весільний наряд, погода чудова і прикметам наречена не надає великого значення, тоді можна сміливо приймати рішення - тільки напрокат. Кілька годин у рагсі та вечір у колі близьких - явище тимчасове, а на зекономлені гроші молодята можуть відправитися в поїздку або придбати що-небудь необхідне в своє гніздечко.

Як показує статистика, зберігають свої весільні вбрання одиниці. А сукня, взята напрокат рятує від безлічі проблем. По-перше вона вимагає значної площі в шафі. По-друге, потім з'являється "головний біль", куди її збути.

Мінуси суконь напрокат особливо відчутні, якщо у нареченої нестандартна фігура. Не кожен салон дозволить перешивати, підрізати або підшивати своє дітище. Для кого важлива аура наряду, рідко може знайти серед прокатних моделей абсолютно нову.

Дизайнерські весільні сукні напрокат: за і проти
Дизайнерські весільні сукні напрокат: за і проти