Чорний ринок моди: 10 брендів, які підробляються найчастіше

Всім відомо, що дівчата великі любительки дорогих штучок, діамантів та брендового одягу. Модниці хочуть завжди виглядати чудово і кожен день вражати своїм виглядом людей на вулиці.

Чорний ринок моди: 10 брендів, які підробляються найчастіше
Однак не всі любительки стильно одягатися можуть дозволити собі це, так як фірмові речі передових брендів коштують дуже і дуже дорого.

У таких випадках допоможе чорний ринок, якщо вас не бентежить те, що ви будете носити не оригінальне видання.

CHANEL

Сумки (особливо моделі 2.55 і Boy) і духи з переплетеними буквами "С" сьогодні можна знайти в кожному підземному переході. Тільки от з оригіналами їх нічого не об'єднує - парфуми інакше пахнуть, it bags відверто по-іншому виглядають. Але прихильниць паризького Модного дому, не готових інвестувати в модну класику, не бентежить навіть очевидна "фейковість" покупки.

Louis Vuitton

Сумки з монограмами найбільш популярні стали в 2000-х і тут же перетворилися на моветон. А все завдяки китайським фабрикам, які невтомно шиють сумки "під LV" з дерматину, схожого на клейонку, і "модниці" хизуються підробленими покупками. Сьогодні Будинок старанно продовжує відновлювати пул відданих шанувальників, помітно поріділий через "фейк".

Burberry

Чорно-червоно-бежева клітинка Burberry вважається одним з найпопулярніших принтів у світі. А на початку все тих же "нульових" ажіотаж навколо неї досяг таких обсягів, що англійський бренд ледь не збанкрутував через контрафакт. Цікаво, що найбільшими прихильниками підробок виявилися самі британці. Усвідомивши всю марність боротьби з "фейками", керівництво Будинку прийняло рішення використовувати принт лише на внутрішній обробці своїх речей або на малопомітних їх ділянках.

Hermès

Об'єкт бажання всіх модниць - сумка Kelly - підробляється нон-стоп з моменту своєї появи "на світлі". На дорогий "фетиш" гроші є далеко не у всіх, а підробки іноді виявляються навіть пристойної якості. Але, запевняємо тебе, привид модного провалу серед тих, хто на око здатний відрізнити оригінал від "фейку", вже являється аматоркам "бюджетних копій". Тому між підробкою і якісною шкіряною сумкою недорого бренду завжди вибирай друге.

Dolce & Gabbana

Італійський бренд також лідирує в списку підроблюваних - виробники "фейків" радісно "ліпили" заповітний лейбл на все, що в їх розумінні виглядало "дорого-багато". Особливо багато підробок італійського Модного дому можна було зустріти в 90-х. Втім, завдяки тому, що контрафакт того часу помітно відрізнявся , лейбл не поніс критичних збитків через "копії".

Christian Louboutin

Пізнавана червона підошва туфель "лабутен" зіграла з ними злий жарт - "пірати" логічно вирішили, що для того, щоб підробити їх, достатньо всього лише пофарбувати підошву в червоний колір. Трюк і правда працює - багато дівчат купують "фейкові" Christian Louboutin, навіть про це не підозрюючи. Бренд ж намагається боротися з підробками, влаштовуючи публічні акти їх масового знищення.

UGG

Основний наплив підроблених "уггів" припав на 2000-ті, коли їх стали виробляти всі кому не лінь, не намагаючись навіть близько повторити якість оригіналу. Справжні австралійські UGG славляться тим, що зберігають презентабельний зовнішній вигляд досить довго, крім того, в них тепло взимку і не жарко влітку (недарма їх так люблять серфери). "Фейки" ​​ж зовсім не гріли в морози, вдобавок перетворювали шкарпетки в дещо вже на другий тиждень носіння.

Gucci

Зелено-червону смужку і схрещені букви "G", фірмові знаки італійського бренду, також копіюють всі кому не лінь. Найбільше можна зустріти підроблених сумок як дерматинових жіночих, так і текстильних чоловічих, а також ременів і "шовкових" хусток.

Rolex


Підробка "Ролекс" - тема не просто для окремої статті, але й для цілого епосу про "фейки". "Вже скільки разів твердили світу ...", але бажаючі купити золотий Rolex на вулиці за пару сотень доларів все ще знаходяться. Правда розкривається, звичайно ж, набагато пізніше, але рідко стає приводом позбутися від підробки.

Nike

Це єдиний бренд середньої цінової категорії в нашій добірці, притому нітрохи не поступається в частоті підробок всім вищезгаданим. Вся справа в тому, що Nike вміють випускати справжні хіти, моментально провокуючи наплив дешевих "фейків", що мають звичай катастрофічно швидко втрачати всю зовнішню "привабливість".