Головними покупцями косметики стали жінки старше 50

Жінки старше 50 років стали головними купувальницями косметичних продуктів, як з'ясували британські дослідники. Цей попит підживлюється успішними рекламними кампаніями брендів, які залучають літніх зірок, начебто Хелен Міррен.

Головними покупцями косметики стали жінки старше 50
Колись косметична індустрія орієнтувала основну масу своїх продуктів на дівчат старше 20, а на рекламних плакатах красувалися молоденькі моделі. Але тепер найголовнішими купувальницями в цій галузі стали жінки в два рази старші. Опублікована в Великобританії статистика показує, що основний попит на продукти косметики сьогодні спостерігаються з боку жінок старше 50 років.

Вони йдуть в парфумерні та косметичні магазини під впливом реклами, зірками якої є літні знаменитості, начебто Дами Британської імперії Хелен Міррен і зірки Голлівуду Джейн Фонді. Як показує статистика, сьогодні жінки витрачають на покупку косметики в період від 50 до 75 років, в середньому 43466 фунтів (бл. 1 471 240 грн.). На жінок старше 45 припадає вже більше 58% обсягу продажів косметичних продуктів, а на жінок старше 60 - більше 25%. 10 років тому ця цифра була в два рази менше.

Головними покупцями косметики стали жінки старше 50
"Віковий пік, в якому жінки найактивніше доглядають за своєю зовнішністю, тепер становить 49 років, і це переломний момент в житті більшості представниць прекрасної статі, коли вони усвідомлюють, наскільки важко підтримувати красу, - говорить косметолог і б'юті-експерт. - У двохтисячних роках цей пік спостерігався у віці від 35 до 39. Я думаю, що зміна тренду пов'язана з активним запрошенням в рекламу зірок на зразок Хелен Міррен і Тільди Суїнтон. Крім того, жінки старше 50 ведуть сьогодні значно більш активне соціальне життя , тому їм хочеться виглядати на рівні, що і відображається на покупці косметики".