Медики назвали продукт, який підвищує ризик передчасної смерті у жінок

Вживання продуктів з рослинними білками може до 47% скоротити жіночу передчасну смерть.

Часте вживання червоного м'яса підвищує ризик розвитку проблем з серцем і деменції у жінок у віці. Всім відомо, що білок вкрай необхідний для організму. Однак американські фахівці визначили, що походження білка має особливо важливе значення. Кардіологи вивчили показання 100 000 жінок старше 50 років, які взяли участь у науковій дослідницькій роботі «Ініціатива з охорони здоров'я жінок» в 1993-1998 рр.

Серед учасниць до 2017 р понад 7 500 жінок померли від раку, 7 000 - від серцево-судинних захворювань, приблизно 2 700 - від деменції. Смертність жінок залежала від того, які білки вони вживали - тварини або рослинні, сообщает LentaUA.

В результаті експерти з'ясували, що любительки рослинного білка, вмирали на 9% рідше. Крім того, часте вживання м'яса збільшило кількість серцево-судинних захворювань на 12% і деменції на 21%, а любительки яєць страждали від раку на 10% частіше, ніж жінки, які отримували білок з бобових і горіхів.

У підсумку фахівці зробили висновок, що вживання продуктів з рослинними білками може до 47% скоротити жіночу передчасну смерть.