Поліна Гагаріна пішла від Костянтина Меладзе

Поліна Гагаріна, 28-річна співачка і композитор, вирішила піти від Костянтина Мелазде і далі самій розвиватися.

Поліна Гагаріна пішла від Костянтина Меладзе
Співачка близько п'яти років співпрацювала з продюсером. Вона вирішила припинити з ним роботу без зайвого шуму, але все ж таки зважилася пояснити, чому так вийшло.

"Говорити про те, що я пропала на сім років, як мінімум неправильно. Через рік після «Фабрики» я підписала контракт з Ігорем Яковичем Крутим. Вірніше, моя мама за мене підписала - мені ж було тільки 17 років. Я постійно гастролювала, випустила два повноцінних альбоми. Так що ні про яке зникнення мови не йде. Потім ми познайомилися з Костянтином Меладзе. Випустили разом пісню «Я тебе не пробачу ніколи». Потім у Кості з'явилася пісня «Спектакль закінчено». Ми дуже швидко її тоді записали, а через місяць пісня «вистрілила» і зазвучала буквально звідусіль. З цього моменту в моєму житті настав найбільш яскравий і цікавий творчий період",- заявила Поліна Гагаріна.

Варто відзначити, що за роки співпраці Поліна не тільки радувала шанувальників піснями, які стали хітами, але і встигла взяти участь у пісенному конкурсі «Євробачення 2015», де посіла друге місце.