Валерій Меладзе не готовий виховувати другого сина

Нещодавно 49-річний виконавець Валерій Меладзе п'ятий раз став батьком. Громадянська дружина співака Альбіна Джанабаєва народила йому другого сина. Старшому спадкоємцю Меладзе вже 10 років, але саме появі другого хлопчика Валерій радий неймовірно.

Валерій Меладзе не готовий виховувати другого сина

Зі слів артиста, емоції у нього зараз зашкалюють, адже він отримав можливість вдосталь часу проводити з новонародженим малюком, якого назвали древнім грузинським ім'ям Лука. І хоч Меладзе щасливий, як ніколи, він зізнається, що виховувати сина поки не готовий, адже для старшенького, Кості, він був батьком тільки на вихідні.

До 2009 року співак приховував позашлюбного сина, народженого коханкою Джанабаєвою. Коли синові було 5 років, артист нарешті публічно визнав його існування, через що у нього виник конфлікт із законною дружиною. У січні поточного року 47-річна дружина Меладзе Ірина через суд оформила розлучення. У сім'ї народилися три дочки: 22-річна Інга, 14-річна Софія і 11-річна Аріна. Валерій зізнається, що почувається винним і перед дівчатками, і перед Костею, якого довго приховував.

На щастя, співак зумів налагодити хороші відносини з усіма дітьми, намагається проводити з ними більше часу. А з маленьким Лукою Меладзе сподівається виправити свої батьківські помилки.