Топ-5 продуктів, що змінюють колір зубів

Індустрія відбілювання зубів оцінюється в мільярди доларів, але багато людей викидають гроші на вітер. Вони включають в свій раціон ті продукти харчування та напої, які пускають нанівець праці найдосвідченіших стоматологів.

Топ-5 продуктів, що змінюють колір зубів
1. Вино

Незалежно від насиченості кольору цього алкогольного напою, вино має здатність впливати на колір зубів, тому що містить таніни, які висушують рот. Через них зуби стають більш липкими, а цятки на них більш помітними. Навіть біле вино не є безпечним. Хоча воно і не володіє кольором, але зате має кислоту, яка впливає на зуби і підсилює шкідливий вплив інших продуктів харчування і напоїв.

2. Ягоди

Такі ягоди, як чорниця, лохина, вишня і багато інших володіють яскравими кольорами, що не проходить безслідно для зубів. Ідеальними є ті фрукти, після яких у вас не залишається ніяких плям на руках. Наприклад, яблука, зелений виноград і банани прекрасно підходять для натуральних білих зубів.

3. Чай і кава

Коричневі плями на емалі зубів можуть накопичуватися і прогресувати у любителів пити каву і чай. Кавові плями на зубах є навіть більш наполегливими, ніж тютюнові, їх важче зчищати зубною щіткою. Хоча в таких напоях, як зелений, білий і трав'яний чай, містяться менше танінів, вони все одно негативно впливають на колір зубів, хоча і не так сильно, як чорний чай.

4. Цукерки

Різного роду цукерки та інші солодощі, що володіють яскравими кольорами, обов'язково перенесуть ці відтінки і на ваші зуби. Ніяких винятків тут бути не може.

5. Тютюн

Всі ми знаємо про те, що курити шкідливо з багатьох причин. І ось ще одна причина, яка може зупинити курців. Через нікотин і смолу, що містяться в тютюні, куріння робить зуби жовтими за дуже короткий період часу. Всього через кілька років куріння у більшості любителів сигарет зуби стають практично коричневими.