Пристрасть до відбілювання зубів перетворюється на хворобу

Популярна косметологічна процедура відбілювання зубів, як з'ясовується, теж може викликати сильну психічну залежність. Настільки велике буває бажання деяких людей мати голлівудську посмішку.

Пристрасть до відбілювання зубів перетворюється на хворобу
В одній тільки Америці продаж продуктів для відбілювання зубів з 1996 року зросла на 300%. Тренд надлишкового відбілювання зубів став настільки поширеним, що дантисти заговорили про психічну залежність. У людей, які стають її жертвами, виникає відчуття печіння в яснах, у них відзначаються інфекції зубів, і вони абсолютно переконані в тому, що наскільки б білими були зуби, їх все одно можна зробити ще більш білосніжними.

Зараз ця залежність поширюється і по Європі. Приміром, майже третина жителів Великобританії стурбовані проблемою відбілювання зубів. Проведене минулого тижня дослідження показало, що найбільш високооплачувані косметичні дантисти торік заробили більше мільярда фунтів - це на 22% вище, ніж в 2010.

"Коли ця процедура проводиться правильно, то відбілювання зубів є простим і безпечним способом поліпшення вашої зовнішності, - говорить косметичний дантист доктор Марвін Друян. - Але якщо вона стає модою, яка дуже погано регулюється, і якщо для неї використовуються неперевірені продукти, то відбілювання може викликати руйнування емалі, проблеми з яснами і інфекції ".

Банківська службовка з Лондона на ім'я Тереза ​​за 5 років 27 разів відбілювала свої зуби під впливом білосніжних усмішок знаменитостей, якими вона захоплювалася. Деякий час тому у жінки виявили серйозне захворювання ясен, а також ураження емалі зубів. Лікарі вважають, що їй доведеться розлучитися з більшою частиною зубів, що вимагатиме величезних витрат на установку імплантатів. Тим не менш, жінка як і раніше впевнена, що у неї недостатньо білосніжна посмішка, якщо порівнювати її з тими "зоряними зубами", які вона спостерігає в журналах.