Найпопулярніші помилки при чищенні зубів

Всі ми знаємо про те, як важливо чистити зуби, але чи багато хто робить це правильно? Експерти розповіли про найпоширеніші помилки при чищенні зубів.

Найпопулярніші помилки при чищенні зубів
Полоскання

Більшість людей вважає, що після чищення зубів необхідно прополоскати рот, але це зовсім не так. Зубній пасті необхідний час, щоб відновити нормальну мікрофлору порожнини рота. Якщо ви хочете зберегти фтор на поверхні зубів, просто сплюньте пасту, але не полоскайте рот.

Чистка після прийому їжі

Багато хто з нас прагне почистити зуби відразу після пробудження. Насправді, потрібно поснідати і почекати ще півгодини, перш ніж почистити зуби. Їжа і кислотні напої розм'якшують емаль зубів, тому важливо дочекатися відновлення лужного балансу в роті, перш ніж чистити зуби.

Занадто старанна чистка

Не варто думати, що чим сильніше ми вдавлюємо щітку в зуби, тим кращий результат. Занадто старанна чистка зубів пошкоджує зубну емаль.

Коротка чистка

Ви зможете повністю очистити зуби за дві хвилини, а от менший за тривалістю період не дасть належного ефекту.

Бутильована вода

Багато хто з нас купує бутильовану воду, так як вважає її найбільш чистою і корисною. Проте в ній немає фтору, яким насичена звичайна водопровідна вода. А саме фтор забезпечує додатковий захист зубам.

Чистка в душі

Деяким людям дуже подобається чистити зуби під час прийому душу, так як таким чином вони, начебто, вбивають двох зайців одночасно. Але тим самим людина менше фокусується на виконанні процесу очищення. Зуби необхідно чистити перед дзеркалом, щоб ви могли повністю зосередитися на цьому занятті.