Як перестати наїдатися на ніч: п'ять секретів боротьби з голодом

Кожна з нас вечорами не раз опинялася перед спокусою з'їсти щось смачне, щоб вгамувати нестерпний голод, і лише одиниці могли встояти, не піддавшись умовлянням ниючого шлунка. Ми поділимося з вами хитрими прийомами, які навчать вас не наїдатися на ніч.

Як перестати наїдатися на ніч: п'ять секретів боротьби з голодом
Шукайте вуглеводи

Заваріть трав'яний чай і замість цукру додайте в нього ложку меду - так ви забезпечите собі прийом невеликої дози швидких і повільних вуглеводів. Теплі напої, а вам варто пити чай трохи охолодженим, заспокоюють шлунок, розтягуючи його. Якщо почуття голоду не минуло, можна випити ще одну чашку чаю з медом.

Заспокоюємо шлунок

Іноді шлунку потрібно дати те, що він хоче, інакше від проблеми далеко не втечеш. Але на відміну від вас, йому не важливо, що ви будете їсти - борошняне або легкий салат, головне це обсяг їжі, яку ви вживаєте. Тому виберіть малокалорійну їжу, виключивши бургери, піци, булки та інші важкі компоненти вашої другої вечері.

Їжте більше днем

Якщо скласти режим харчування, коли ви не будете бігти на роботу без сніданку, перестанете голодувати в обід і будете брати полудень, то самі побачите, що голод престане вам дошкуляти ночами. Найважливіше - не забувати про здорове харчування. Після вживання швидких вуглеводів, які містяться в копчених продуктах і соліннях, часто голод повертається з новим приступом сильного голоду.

Довго жуйте

Ви і так квапитеся цілий день, тому при прийомі їжі ввечері, яку ви собі все ж дозволите, постарайтеся жувати повільно. У таких випадках ви підключаєте принцип жувальної дієти, коли будь-яку їжу потрібно прожувати 33 рази і тільки після цього її можна проковтнути. Повірте, багато їжі ви так не нажуєте, а за час виконання жувальних вправ голод швидко піде.

Засинайте

Щоб не чекати викиду інсуліну, що викликає напади голоду, лягайте спати якомога раніше. Інакше не дивно, що в годину ночі вам смертельно хочеться їсти, але заглядати в холодильник якось совісно. Тому якомога раніше вирушаючи до сну, ви будете дотримуватися правильного режиму дня і позбавите себе від зайвих кілограм.