Чи шкідливо пити Кока-Колу

Всі ми чули або читали багато страшилок про те, що Кола-Кола - це страшна отрута, яка роз'їдає зуби і шлунок, і її ні в якому разі не можна пити. Скажімо так, і ананасовий сік роз'їсть м'ясо, якщо помістити його туди надовго. Давайте розберемося по порядку, чи шкідливо пити Кока-Колу?

Чи шкідливо пити Кока-Колу
Кока-Кола шкідлива тим, що вона посилює захворювання шлунково-кишкового тракту. Правда, такий вплив чинять і інші солодкі газовані напої. Вони ж провокують появу або розвиток панкреатиту, хвороб підшлункової залози і жовчовивідних шляхів. Ти можеш заробити печію, якщо будеш зловживати напоєм.

Кока-Кола дуже калорійна, що не може свідчити про користь. Якщо ти прихильниця здорового харчування, то вживати цей напій краще не варто.

Чи шкідливо пити Кока-Колу у великих кількостях? До чого це може призвести? Відповідь: до дефіциту калію і, як наслідок, ураження м'язових тканин.

В улюбленому багатьма напої міститься багато цукру (в 200 г міститься близько 5 ч. л. цукру), який руйнує зубну емаль і зуби взагалі, до того ж він пригнічує апетит. Будь обережна: ти можеш з'їсти набагато більше, якщо будеш запивати їжу Колою. Надлишок цукру може провокувати появу вугрового висипу, діабету і ожиріння. До речі, через цукор Кока-Кола не втамовує спрагу, тому не сподівайся напитися нею вдосталь.

У Кока-Колі досить багато кофеїну, що може вплинути на наш сон. Речовина прискорює виведення мінеральних речовин з кісткової тканини, і це може призвести до остеопорозу. До того ж кофеїн викликає звикання.