5 косметичних властивостей пива

Немає нічого більш освіжаючого, ніж пляшечка холодного пива в жаркий липневий полудень. Однак цей популярний серед мільйонів напій може ефективно використовуватися не тільки для втамування спраги, але і в косметичних цілях.

5 косметичних властивостей пива
1. Шампунь для волосся

Пиво містить солод і хміль, в яких багато білків, здатних відновлювати пошкоджені волосся. Цей напій також додає об'єму волоссю, забезпечуючи їх сяйвом і глянцем. Пивні шампуні складаються всього з двох складових - кухля пива і ковпачка шампуню. Будь-який неприємний запах з вашого волосся піде, як тільки воно висохне.

2. Маска для обличчя

Поєднання пива з оливковою олією, йогуртом, яєчним білком, екстрактами мигдалю і лимона забезпечує прекрасні компоненти зволожуючої маски для обличчя. Вітаміни та мінерали із солоду і хмелю прекрасно підходять для шкіри.

3. Ванна для тіла

Якщо ви коли-небудь цікавилися, як це - прийняти ванну з пива, той ось прекрасний рецепт. Все що вам потрібно, так це марселеве або оливкове мило, а також трохи пива. Підставте цей склад під біжучу з крана воду. У ванну можна додати будь-які наповнювачі, які вам подобаються. Пиво допомагає зволожувати шкіру зовні і зсередини.

4. Ванночка для ніг

Після стомлюючого дня можна розслабитися за допомогою пива, не тільки прийнявши його всередину, але і зробивши на його основі ванночку для ніг. Змішайте мед, теплу воду, молоко, і пиво, щоб допомогти вашим ступень знайти втрачену енергію.

5. Скраб для обличчя

Ще один прекрасний склад, який представляє собою комбінацію полуниці і пива. Полуниця володіє прекрасними очисними властивостями, вона допомагає видаляти мертві клітини шкіри.