Як насіння льону може подарувати вам розкішне волосся

За останні кілька років насіння льону заслужило репутацію суперпродукту. Воно має величезну кількість корисних властивостей, від сприяння схудненню до покращення стану шкіри.

Серед іншого, лляне насіння також може допомогти оздоровити ваше волосся, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Є кілька способів використання насіння льону для зміцнення волосся, наприклад, ви можете застосовувати лляну олію для догляду за ним чи просто їсти саме насіння.

Таким корисним насіння льону робить вміст важливих макро- та мікроелементів, починаючи від білка, жирних кислот омега-3 та клітковини і закінчуючи антиоксидантами.

Але не зважаючи на поживність, це насіння не так уже й легко засвоюється організмом. Тому для максимальної користі його радять подрібнювати або ж використовувати лляну олію холодного віджиму.

Коли ви наносите на волосся лляну олію на волосся, це допомагає ущільнити кутикулу. Більше того, вона містить омега-3 жирні кислоти. Вони також містяться в рибі, але у насінні льону міститься інша їх форма, яка називається альфа-ліноленова кислота. Вважається, що ця форма омега-3 зменшує запалення в організмі і може вплинути на ріст волосся.

Лляне насіння також містить вітаміни групи В, які, як відомо, зміцнюють ваші волосяні фолікули і допомагають пришвидшити ріст волосся. Крім того, воно також містить вітамін Е, який зменшує вплив вільних радикалів на шкіру голови, сприяючи швидшому зростанню волосся.

Щоб скористатись перевагами льону, ви можете наносити лляну олію просто на шкіру голови та волосся, залишити її на 15 хвилин, а потім змити. Інший варіант застосування лляної олії – в якості кондиціонера для волосся, тобто одразу ж після миття шампунем.

Якщо ж ви не полюбляєте наносити на волосся олії, ви можете просто ввести насіння льону у раціон в якості доповнення до смузі, салатів та круп.

Таким чином, насіння льону може забезпечити вас величезною кількістю поживних, які зроблять вас більш здоровими, а ваше волосся – сильним та блискучим.