Секрети краси іменинниці Кейт Мосс

Відомій топ-моделі сьогодні 41! Кейт Мосс почала свою кар'єру в досить ранньому віці, встигла знятися у багатьох рекламах і навіть у фільмі. В модельному бізнесі, за словами самої Кейт, важливо бути забавною і невимушеною. І для того, щоб виглядати приголомшливо, звичайно ж, потрібно ретельно стежити за собою.

Секрети краси іменинниці Кейт Мосс
Як це робить супермодель Кейт:

1. Щоб привести себе в порядок після важкої ночі, Кейт протирає обличчя шматочком огірка і льодом по черзі. Це допомагає їй позбутися почервоніння і прибрати набряки. Старий трюк, але він працює.

2. Модель прирівнюється на образ Елізабет Тейлор в 1950-х і 1960-х роках. Для неї це просто королева краси. Ще Мосс подобаються британські зірки рок-н-ролу, а також Аніта Палленберг, Маріанна Фейтфул і Джейн Біркін.

3. У повсякденному макіяжі супермодель завжди користується основою для макіяжу. Їй не важлива марка, головне, щоб текстура була легкою, і засіб наносилося тонким шаром. Жінка не любить ненатуральність. Після цього Кейт завдає трохи бронзатора, що висувається, підфарбовує очі піводкою і губи - помадою. Навіть якщо вона не фарбує вії тушшю, підкрутити їх потрібно обов'язково. На вечорах Мосс використовує її дуже багато.

4. Кейт Мосс також відома як любителька макіяжу Smokey-eyes. Для цього потрібен товстий аплікатор для тіней, радить зірка, яким потрібно нанести тіні і гарненько розтушувати. Потрібно потренуватися, щоб усе було ідеально.

5. Модель не окреслює контур губ, хоч їй і радять це робити. Вона просто фарбує їх помадою. Блиски Мосс не любить через те, що у вітряну погоду до них прилипає волосся і бруднять особа.

6. Кейт шкодує про те, що коли-то відрізала волосся, а потім відчула досаду. Жінка в той час дізналася, що вагітна, і повнота разом з коротким волоссям здавалися їй жахливими.

7. З хитрощів топ-модель застосовує таку: вона фарбує губи, потім поплескує по них кінчиками пальців і розтушовує те, що залишилося на пальцях, на вилицях. Виходить ніжний і трохи недбалий образ.