Вага дитини при народженні передбачить його успішність у школі

Американські вчені з Північно-Західного університету в Чикаго прийшли до цікавого висновку про те, що діти, які важать при народженні більше всіх, згодом краще вчаться в школі. Так що мамам потрібно активно прагнути до того, щоб народжувати богатирів.

Вага дитини при народженні передбачить його успішність у школі
Автори дослідження виявили, що малюки, чия вага при народженні перевищує середньостатистичні показники, згодом демонструють прекрасну успішність у школі і стають справжніми відмінниками. Вчені з Чикаго у своєму дослідженні проаналізували дані за 11 років по кожній дитині, народженій у Флориді за цей період.

Виявилося, що чим важче малюк був при народженні, тим краще він вчився в школі. Крім цього, дослідники спростували припущення, яке існує по- сьогодні в медичному світі, згідно з яким у термін до 39 тижнів вважається граничним для виношування, після чого лікарям треба стимулювати пологи або провести кесарів розтин.

Автори дослідження виявили, що час, проведений дитиною в утробі, не настільки важливий, і чим більше там знаходиться дитина, тим краще. "Саме вага при народженні важлива, важлива для всього", - заявив автор дослідження професор Девід Фільо. Дані дослідження можуть привести до перегляду існуючих сьогодні поглядів з приводу вагітності.

Правда, Фільо зауважив, що існують й інші фактори, крім ваги дитини, які все ще важливі при визначенні його подальшої долі. До речі, вага самого професора при народженні склала всього 2,7 кг, але це не завадило йому домогтися непоганої кар'єри в науковому світі.