Настя Каменських почала худнути через чутки про вагітність

Останнім часом таблоїди рясніють заголовками про відому українську співачку Настю Каменських. Співачка не записала новий диск разом зі своїм партнером Потапом, не знялася в серіалі і не взяла участь у рекламній кампанії - артистка просто поправилась більш ніж на десять кілограмів, що тільки більше підігріло чутки про її вагітність.

Настя Каменських почала худнути через чутки про вагітність
Форми Анастасії Каменських завжди були дуже привабливими, чоловіки в Україні не могли утримати захоплені зітхання при вигляді апетитної співачки, але з недавніх пір ці форми почали стрімко збільшуватися. Через повноту преса навіть почала розпускати чутки, що співачка чекає дитину, але на конкурсі Нова хвиля в Юрмалі Настя спростувала цю інформацію: «Якщо вірити журналістам, то я мала б народити ще в минулому році, але не народила». Однак колега артистки Потап напередодні заявив журналістам, що Настя дійсно вагітна, причому двійнею. Назвав співак і ім'я батька малюків - ним став відомий репер Серьога, з яким Каменських, нібито, зустрічається вже кілька років. Однак невдалий жарт не сподобався самому «татусю», який чимало розлютився на подібну витівку артиста.

Сама ж Каменських не вважає за потрібне кожного разу коментувати чутки про свою вагітність, адже вони з'являються в пресі практично кожен місяць. В «цікавому положенні» я вже сім років - рівно стільки, скільки існує дует «Потап і Настя». Насправді на зовнішньому вигляді позначаються ненормований графік і нереальна втома, - розповіла співачка виданню StarHit. Каменських завжди любила своє тіло, але зараз не зовсім задоволена тим, як вона виглядає: «Мені хочеться прийти у форму і скинути 10 кілограмів, зараз я важу близько 80 кг при зрості 173 см. Сподіваюся, за місяць встигну». Крім того, зірка вже почала посилено худнути за новою системою: «Іноді влаштовую вдома чищення нирок і сечового міхура від токсинів і шлаків: на 10 днів переходжу на фреші, їм апельсини і приймаю по 1 ст. л. оливкової олії на день. Йде не менше 5 кг!». Голод Настя перебиває вживанням фруктів і овочів, а підтримує тонус завдяки піших прогулянок - за день артистка намагається проходити не менше 5-6 кілометрів.

Настя Каменських почала худнути через чутки про вагітність