Джигурда просить Марину Анісіну не розлучатися

Актор упевнений, що дружина йому не зраджувала. Микита Джигурда сподівається, що і Марина Анісіна захоче зберегти шлюб.

Джигурда просить Марину Анісіну не розлучатися
Минуло трохи більше тижня з того моменту, як епатажний актор Микита Джигурда повідомив у мікроблозі про намір розлучитися зі своєю дружиною, фігуристкою Мариною Анісіною. І ось новина буквально останньої години - Джигурда передумав розлучатися і забирає всі свої слова назад! Він упевнений, що дружина йому не зраджувала, а тому підстав для розриву немає. Ніжні відносини подружжя зіпсувала політична ситуація в світі. Але з цим Джигурда і Анісіна розберуться, якщо, звичайно, вона захоче після всього цього скандалу зберегти сім'ю. Принаймні, надію на це поки ще не відправлений у відставку чоловік висловив в інтерв'ю.

«Всі чутки про невірність моєї дружини - брехня. Я на тисячу відсотків знаю, що вона мені вірна і ніякої зради у нас немає, не було і бути не може», - заявив Микита Джигурда. - Я хочу вірити, я себе втішаю, що Марина через три місяці прийде в себе і приїде сюди, в Росію».

Як будуть розвиватися відносини Джигурди і Анісіної передбачити не можна, однак хочеться сподіватися, що вони зможуть вирішити всі протиріччя і зберегти шлюб, в якому вони знаходяться з 2008 року.