Співчуття і відгуки зірок щодо смерті Кузьми Скрябіна

В такий трагічний день сім'ї, родині і близьким друзям співака, його знайомим і мільйонам шанувальників нелегко пережити втрату. Підлікувати глибокі рани в душі і серці їм викликалися допомогти зіркові друзі Андрія.

Співчуття і відгуки зірок щодо смерті Кузьми Скрябіна
Російський музичний критик Отар Кушанашвілі, як виявилося, останні вісім років дружив з покійним Андрієм Кузьменком.

На своїй сторінці Отар написав наступне:

Хлопці, в Києві розбився мій друг і шанувальник команди КАРПАТИ, музикант і лицедій АНДРІЙ СКРЯБІН (КУЗЬМА СКРЯБІН).
Я дружив з ним останні вісім років, і я абсолютно не заслуговував, і ніхто не заслуговував, цієї високої старозаповітної дружби.
Ми з Потапом називали Його закарпатським Че Геварою, українським МАЙКЛОМ ХАТЧЕНСЬКИМ, КОРТАСАРОМ-корсаром, рокером з ніжною душею, пересмішником з ай-кью вище Джомолунгми, улюбленцем муз і ледачої масовки.
Одного разу ви запитали мене, чи можна ставити питання не про спорт.
Хлопці, ви чого? Ви думаєте, ми з ЯРЕМЕНКОМ сходимося і говоримо тільки про голи?
Спочатку — про друзів і сім'ї, про нестерпність буття і прекрасне життя.
Я наказую вам берегти себе і один одного.
ПРОЩАВАЙ, АНДРІЮ, ДЯКУЮ І ПРОБАЧ.

Популярний український співак Святослав Вакарчук відмовляється вірити в те, що Кузьма «Скрябін» загинув у ДТП.

Вакарчук на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter прокоментував трагічну подію, яка сталася з Кузьмою «Скрябіним».

«Сьогодні трагічно пішов з життя Кузьма Скрябін... просто неможливо в це повірити... Господи, упокой його душу!», — написав відомий співак.

Слова співчуття висловила і популярна українська співачка Тіна Кароль. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі жінка написала наступне:

"Світла пам'ять талановитому музиканту, іконі українського року. Співчуття близьким, рідним і шанувальникам».

Маша Єфросиніна також на своїй сторінці в соціальній мережі висловила свої співчуття.

"Господи, благаю, зроби перерву в поганих новинах! Кузьма, Андрюша ... Світла тобі пам'ять!", - написала відома телеведуча.

Анастасія Приходько у своєму мікроблозі згадала про стосунки з Кузьмою «Скрябіним» і поділилася своїми думками про його смерть.

«Пам'ятаю, як ми з Кузьмою почали спілкуватися, він мені сказав, що найстрашніше, що він бачив — це моє старіння на Євробаченні, потім я дуже образилася на нього — дитячі амбіції, і на одному з концертів я прочитала зі сцени його трек-лист і у відповідь теж сказала, "що пісні звичайно у нього..."! І якось потім весь час із посмішкою ми віталися, бачилися не часто, але зустрічі завжди приносили гарний настрій, зовсім нещодавно ми сиділи і сміялися, обговорюючи молоді таланти!!! Життя несправедливе інколи...», — написала співачка.

Українська співачка Віра Брежнєва на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram написала слова скорботи про смерть Кузьми «Скрябіна».
Співчуття і відгуки зірок щодо смерті Кузьми Скрябіна
«Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, адже ви у ньому живете» - Кузьма Скрябін. Нехай земля буде пухом... Любимо», — написала під фотографією Кузьми «Скрябіна» Віра Брежнєва.

Віталій Козловський теж не залишився осторонь. Ось що він написав на своїй сторінці:

" - Щойно дізнався про те, що Кузьма загинув в автокатастрофі ... Невже це правда? (((((Нннніііііі ((((Може все таки це фейкова інфа !? не вірю (( ".

Алан Бадоєв на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram написав, що думає про смерть популярного українського співака Кузьми «Скрябіна».

«Дуже шкода. Люди — кораблі... І складно повірити, що ще один корабель поспішив відплисти в інші води. Голос Кузьми у вухах, а значить, буде жити з нами».