Руслана розповіла, як пройшли похорони Кузьми «Скрябіна»

Руслана на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook поділилася з шанувальниками, як провели в останню путь Кузьму «Скрябіна».

Руслана розповіла, як пройшли похорони Кузьми «Скрябіна»
«В останні хвилини прощання з Андрійком на кладовищі навіть пташка почала співати, а небо стало ясним і почало гріти… Щойно поклали Андрійка в склеп, одразу вийшло сонце та стало так припікати, що почав танути сніг… Після літургії, коли винесли труну Андрійка з Церкви, люди плескали дуже довго і дуже гучно… На похоронах було багато друзів Андрійка і не лише з України. На кладовищі, незважаючи на те, що було прохання про закритий похорон, людей було дуже багато. Поки ми їхали, весь час вздовж траси постійно стояли люди. Я поклала на труну Андрійкові жовто-блакитний прапор... В склеп ми йому поклали великого-великого білого пухнастого дуже світлого ведмедика, який буде там з Андрійком. Сьогодні ми поховали брата по українській крові, брата по духу і брата по драйву…», — написала Руслана.

Співачка також поділилася, що мама Андрія Кузьменка, який загинув у понеділок у ДТП, попросила зірок записати для нього спільну пісню.