Вчені стверджують, що позбутися целюліту допомагає тільки спорт

Доктор наук з Університету Нью-Мексико в Альбукерке Льон Кравіц наполягає, що тільки спорт допоможе позбутися від целюліту.

Вчені стверджують, що позбутися целюліту допомагає тільки спорт
А от спортивні тренування допомагають позбутися целюліту, вирішуючи проблему зсередини. До такого висновку вчений дійшов, проаналізувавши дані декількох досліджень, які проводилися за участю спортсменок. У фізично тренованих жінок або взагалі немає ефекту апельсинової шкіри, або він ледь помітний.

Пояснюється це тим, що у спортсменок тренований м'язовий каркас, завдяки чому підшкірний жир не проступає в дерму (а саме це є причиною появи целюліту).

Найбільш дієві вправи - силові: присідання (підійдуть будь-які види); жими ногами (ефективні для зміцнення сідниць і м'язів стегна; випади (і традиційні вперед і в сторони); приведення-відведення ніг, стоячи біля опори; згинання ніг (краще на тренажері).

Працюють і аеробні тренування, які допомагають, як кажуть професійні тренери, створити задовільний дефіцит калорій. Тобто забезпечити якісний процес спалювання жиру. Правда, займатися потрібно регулярно: три-п'ять разів на тиждень по 20-60 хвилин.

Вчені рекомендують приділяти особливу увагу швидкій ходьбі, бігу підтюпцем, аеробіці, танцям, їзді на велосипеді, плавання. Якщо є можливість, чергувати різні види занять, щоб дати організму різне навантаження