Як не можна доглядати за волоссям: сім шкідливих звичок

Коли ти усвідомлюєш, що в світі не вистачить кокосового масла, щоб відновити твоє пошкоджене волосся, розумієш - настав час почати боротьбу за їхнє здоров'я. Для того щоб зрозуміти, як допомогти волоссю, слід знати, які чинники йому шкодять.

Як не можна доглядати за волоссям: сім шкідливих звичок
Недостатньо шампуню

Перукарі кажуть, що для того, щоб волосся були здоровим, його варто мити шампунем як можна рідше. Але не дуже затишно використовувати сухий шампунь або ходити з брудною головою. Бруд, пил і жир тиснуть на волосся, роблячи його слабким і млявим. Тому, багато фахівців радять мити волосся два або три рази в тиждень, це прибирає надлишки жиру і весь бруд, що накопичується на волоссі. Не забувай наносити кондиціонери, вони м'яко обволікають кожен волосок, захищаючи їх від зайвого пилу.

Розчісування мокрого волосся

Розчісування волосся відразу після прийняття душу неабияк псує його. Особливо, якщо ти використовуєш гребінці з натуральною щетиною. Волог волосся погано розчісується, тому ти намагаєшся тягнути якомога сильніше, тому шкодиш не тільки кінчики волосся, але і волосяні фолікули. Якщо тобі необхідно надати форму волосся, щоб воно не надто "залежалося", використовуй свої пальці, або гребінець із широкими зубцями.

Сушка занадто мокрого волосся феном

Так само як не можна розчісувати вологе волосся, занадто вологе волосся не можна сушити феном. Крім того, чим раніше ти почнеш сушити мокре волосся феном, тим більше ти його зіпсуєш. Починай сушити волосся феном, коли воно просохне трохи самостійно (десь на 50%). Остаточний результат буде точно такий же, а от пошкодження скоротяться до мінімуму.

Використання неправильних гребінців

Гребінці з натуральною щетиною чудово підходять для причісування густого волосся під час сушіння феном. Але вони тягнуть волосся, що призводить до їх пошкодження. Краще вибирати круглі щітки з гумовими наконечниками на щетині, які ковзають по волоссю. У них є спеціальні отвори, що пропускають повітря від фена і дають можливість волозі вільно виходити. З такими щітками і укладання краще і пошкодження менше.

Часте використання випрямляча на високих температурах

Плойки будь-якого роду не приносять користі волоссю, але особливо руйнівно діють на твоє волосся випрямлячі. Поєднання тепла і тягнучих рухів може дійсно послабити твоє волосся. Так що, легше з випрямлячем. І завжди використовуй термозахисні засоби перед тим, як застосовувати стайлер. Більшість засобів містять у своєму складі силікон, спирт, і quaterniums - ці інгредієнти допомагають стайлеру ковзати по пасмам, а не смикати їх.

Часте використання різних фарб та освітлювачів

Використовувати фарбу рекомендується не частіше 1 разу в 6 тижнів. Якщо тобі з якихось причин необхідно використовувати фарбу для волосся частіше, то пошкодження волосся можна звести до мінімуму, уникаючи укладання волосся засобами, що містять алкоголь (вони стирають фарбу і прискорюють вицвітання відтінку). Встанови фільтр у своєму душі, щоб запобігти попадання хлору і мінералів, які також руйнують колір, і завжди використовуй шампунь і кондиціонер, які розроблені для фарбованого волосся.