5 звичок, що призводять до випадання волосся

Процес випадіння волосся є абсолютно природним для будь-якої людини, особливо з віком. Але іноді кількість волосся, які ми виявляємо на гребінці або в душі, виявляється занадто великим, і тоді слід перевірити, які повсякденні звички могли призвести до подібного.

5 звичок, що призводять до випадання волосся
Миття голови гарячою водою

Багато людей отримують насолоду від гарячого душу, але ось волосся мити гарячою водою не слід. Вона викликає зневоднення і робить волосся крихкими. Бажано мити їх теплою водою, а потім ще і споліскувати прохолодною. Крім того гаряча вода змиває натуральні масла з шкіри голови, що також сприяє випаданню волосся.

Неправильне причісування

Ви повинні пам'ятати про те, що волосся найбільш схильне до пошкоджень у мокрому стані. Тому його не можна агресивно розчісувати, поки воно ще не висохло.Через це його коріння слабшає, і це веде до випадання волосся. Агресивне сушіння з допомогою фена також шкідливе, бо воно послаблює волосся. Краще, щоб волосся висихало натуральним способом.

Жорсткі зачіски

Африканські косички, дреди і тому подібні варіанти зачісок все ще неймовірно модні, однак вони небезпечні для коренів волосся і фолікул. Тому краще уникати подібного стайлінгу і не стягувати волосся занадто туго.

Надмірне використання продуктів для стайлінгу

Всі можливі муси, лаки і спреї дозволяють зробити зачіску красивою, але вони не корисні для волосся. Тим більше, коли ви використовуєте гребінець відразу після застосування даних продуктів - тут ризик пошкодження волосся максимальний.

Дієти

Відмова від сніданків або вечерь, напружений робочий графік і просто спроби схуднути - все це змушує людину харчуватися рідше, що шкодить волоссю. А йому потрібна належна кількість білків, оскільки саме по собі волосся зроблене з білків. Тому риба, боби, квасоля, яйця і тому подібні продукти обов'язково повинні бути частиною щоденного раціону.