5 частин тіла, які зрадницьки видають вік

Будь-якій жінці хочеться якомога довше виглядати молодою і квітучою, але роки завзято беруть своє. За якими частинами тіла потрібно більш ретельно доглядати, щоб ті не видали ваш справжній вік.

5 частин тіла, які зрадницьки видають вік
Ніс і вуха

Ніс і вуха в першу чергу видають вік через те, що вони складаються з хрящів, а ті мають властивість з роками витягуватися. Саме через це у літніх відвисші мочки вух, і довгий кінчик носа. Саме з цієї причини багато зірок, для того, щоб виглядати молодше роблять не тільки пластику всього обличчя, але і ринопластику.

Коліна і лікті

Складки шкіри в цих місцях утворюються через те, що коліна і лікті знаходяться в постійному русі, і отже, шкіра розтягується. Шкіра на колінах і ліктях постійно потребує зволоження, тому втирайте в неї поживні креми кожен раз після душу. Так само корисно хоча б раз на тиждень терти ці місця скрабом.

Шия

Шия вимагає не меншого догляду, ніж шкіра обличчя, на шиї так само утворюються зморшки, які здатні розповісти, скільки років вам насправді. Для догляду за шиєю підійдуть звичні засоби для обличчя. Головне не забувати про це, і доглядати за шиєю щодня.

Волосся

Волосся з роками тьмяніє, втрачає форму, і з'являється сивина. Щоб цього уникнути доведеться фарбувати волосся, робити маски для його відновлення і підтримання в належній формі. Добре з цим справляються маски з оливкової олії з вітамінами. Використовуйте шампуні і бальзами відповідно до свого типу волосся.

Руки

Шкіра рук щодня схильна до несприятливих зовнішніх впливів. Миття посуду, ручне прання, тверде мило, все це сприяє пересиханню шкіри рук. Підберіть хороший зволожуючий засіб, і уникайте контактів з миючими засобами (домашні справи можна робити в рукавичках).