Виховувати синів повинні батьки, а не матері

У справі виховання синів матері повинні давати більше свободи батькам, щоб хлопчики отримували правильний розвиток. На думку експертів, якщо батько приймає незначну участь у вихованні сина, то у дитини виникнуть труднощі з конструктивним вираженням емоцій.

Виховувати синів повинні батьки, а не матері
Провідний британський експерт в області дитячої психології доктор Ноел Яніс-Нортон закликає матерів давати батькам більше свободи і простору у вихованні синів. У своїй книзі "Спокійні, щасливі, прості хлопці" доктор Яніс-Нортон стверджує, що батьки набагато більший впливають на процес перетворення хлопчиків на повноцінних молодих чоловіків, ніж матері. Однак дуже часто жінки просто не дозволяють чоловікам активно втручатися у виховання дитини.

"Без фігури сильного батька, в ролі якого може виступити вітчим або дідусь, хлопчики не навчаться конструктивно виражати свої емоції, правильно керувати фізичною силою і поважати інших людей, а також самих себе, - стверджує Яніс-Нортон. - Мамам потрібно давати можливість чоловікам бути батьками і вибудовувати власні стосунки з дітьми, особливо з хлопчиками. Жінки не повинні втручатися в ці відносини. Тим більше, що жінки ні в якому разі не повинні підганяти чоловіками в будинку, або критикувати їх на очах синів, адже в цьому випадку хлопчики втратять повагу до батьків".

Експерт визнає, що у сучасних сім'ях, в яких обоє батьків працюють, хлопчики все одно проводять більше часу з матерями. Однак природа генетично зумовила той факт, що сини беруть приклад зі своїх батьків. І якщо хлопчики не отримують достатнього часу і можливості для цього, то у них виникають серйозні проблеми в розвитку.