Фен-шуй для кохання, удачі, грошей

Фен-шуй для кохання, удачі, грошей
Фен-шуй допомагає залучити в наше життя потоки позитивної енергії і направити їх на досягнення цілей. Дотримуючи закони і правила цього стародавнього вчення, ми можемо змінити своє існування в кращу сторону, стати щасливішими, багатшими і навіть знайти свою любов.


Panno4ka.net розповідає, як грамотно використовувати фен-шуй для здобуття всіляких благ.

Фен-шуй для грошей
Для залучення грошей активізуйте зону багатства в будинку або в офісі. Нагадаємо, що за матеріальне благополуччя «відповідає» південно-схід приміщення. Саме ним і варто займатися, якщо ви хочете збільшити свої капітали. Перше, що рекомендується зробити - провести генеральне прибирання, адже навіть незначна кількість пилу і непотрібних речей ускладнює рух Ци - позитивної і творчої енергії.

Наступний крок - підбір основних «грошових» квітів. Згідно фен-шуй, фінансові потоки притягують зелений, чорний, ліловий і темно-синій кольори. Зовсім не обов'язково переклеювати шпалери в секторі багатства або заповнювати увесь його простір речами відповідних відтінків. Цілком достатньо поставити там чашу відповідного кольору і покласти в неї монети і пару купюр.

До речі, деякі китайці вважають «кольором грошей» і рожевий. Тому на важливі переговори вони одягають щось рожеве - краватку, сорочку, шарф або беруть з собою предмет цього «забарвлення» - флешку, ручку, блокнот для записів. Ви теж можете наслідувати їхній приклад і придбати для ділових зустрічей який-небудь аксесуар цього кольору.

Основна стихія багатства - Дерево, дружня їй - Вода. Так що зображення водоспаду або фонтанчик (невеликий акваріум) і жива кімнатна рослина з невеликими округлими листочками посилять грошову зону і зроблять фінансовий прибуток стабільним і регулярним.

Після того як ви заручилися підтримкою стихій, прийшла пора переходити до талісманів. Найголовніший символ багатства у фен-шуй - жаба, що сидить на грошах або тримає монету в роті. Її бажано мати і в будинку, і на роботі, тоді у вас не буде проблем з фінансами.

Фен-шуй для кохання, удачі, грошей
Напевно, ви у багатьох кабінетах начальства (в реальності або по телевізору) бачили вітрильники і, швидше за все, думали, що це данина юнацьким романтичним мріям. Однак це, як правило, не так. У фен-шуй вітрильне судно символізує приплив багатства і корисних товарів. Поставте корабель в грошовий сектор таким чином, щоб він «плив» всередину приміщення, і покладіть на палубу 3 монети - українські або китайські з дірочкою, перев'язані червоною стрічкою.

Крім того, незайвим буде і енергетичне «підживлення» вашого гаманця. Намалюйте на маленькому квадратику щільного картону ієрогліф «Багатство» і покладіть його в портмоне поруч з нерозмінною купюрою.

Фен-шуй для кохання, удачі, грошей
На додаток до всього вищесказаного дозвольте дати вам ще одну пораду: якщо ви хочете, щоб у вас завжди були гроші, слідкуйте за станом своєї сантехніки. Відразу лагодьте крани, які почали капати і унітаз, що тече - разом з протіканнями йде і ваш добробут.

Фен-шуй для любові

Для залучення любові рекомендується активізувати південно-захід вашого будинку. Ідеально, якщо там знаходиться спальня. Якщо ж це не так, то приділіть увагу дальньому правому кутку приміщення, в якому ви спите або проводите найбільшу кількість часу.

В зоні любові і шлюбу теж наведіть ідеальний порядок і ретельно підтримуйте його. Приберіть з цього місця всі поодинокі предмети, фотографії померлих людей, ваші знімки, на яких відображені тільки ви самі. Позбавтеся від нагадувань про минулі любовні невдачі.

Одна з стихій сектора любові - Земля, тому підсильте дану зону тим, що знаходять у грунті, і тим, що на ній росте. Поставте кристал гірського кришталю, керамічну миску з рисовими зернами, картину із зображенням квітучої гілки сливи або яблуні.

Друга стихія, «відповідає» за особисте щастя - Вогонь, про неї теж не варто забувати. Зараз продаються червоні свічки у вигляді сердець, їх рекомендується розмістити в зоні любові і шлюбу і частіше запалювати. Так ви повідомите Всесвіту, що мрієте про взаємне почуття.

Доповніть свій «вівтар любові» парними символами фен-шуй: качечки-мандаринки, двома переплетеними виноградними лозами, парою голубів або намалюйте два з'єднаних разом серця.

Крім того, непогано було б розташувати в секторі і букет півоній - вони символізують щасливе подружжя. Квіти можуть бути живими, штучними або намальовані на картині.

Вибирайте для себе ті талісмани фен-шуй, які вам найбільш симпатичні. Не варто перевантажувати південно-захід величезною кількістю знакових предметів. Досить поставити там 2-3 речі, що відносяться до стихій, доповнити їх 1-2 символами любові і повісити лист з афірмаціями.

Ми підкажемо, як можуть звучати форми, які залучають любов. Ви можете використовувати наші приклади або придумати свої.

Всесвіт дарує мені любов.
Я йду назустріч любові та готова її прийняти.
Моє серце відкрите для любові.
Енергія любові наповнює мене.
Всі чоловіки вважають мене привабливою.
Мене всі люблять.
Я знайшла любов і щаслива.

Сектор любові і шлюбу рекомендується активізувати не тільки тоді, коли ви шукаєте любовні відносини, але і тоді, коли вони вже у вас є. Фен-шуй допоможе зберегти свіжість почуттів і посилить прихильність до вас коханої людини.