Яку косметику можна використовувати разом з дочкою-підлітком

Як правило, дівчатка з раннього віку починають лізти в мамину косметичку і пробувати на собі дорогу мамину косметику. І ніякі розмови про те, що «доню, ти ж і так найкрасивіша» не допомагають. Найкраще в такій ситуації вибрати кілька продуктів і дозволити дочці користуватися ними разом з вами, а заодно і навчити правильно доглядати за собою. Ми розповімо, яку косметику можна ділити з юними модницями.

Яку косметику можна використовувати разом з дочкою-підлітком
Інтерес до косметики у дівчаток може виникати, починаючи з 5-6 років. Звичайно ж, таким маляткам користуватися дорослими косметичними продуктами не можна,адже дитячий організм ще дуже сприйнятливий до компонентів, які в них містяться. Як відволікаючий маневр можна сміливо використовувати дитячі набори косметики, і нехай дитина вивчає блискучі флакончики і фарбується собі, скільки влізе. Дитяча косметика містить тільки натуральні неагресивні компоненти та не шкідлива для здоров'я.

Самий пік інтересу до макіяжу - це, звичайно ж, підлітковий вік. В 11-12 років дівчатка починають усвідомлювати свою зовнішню привабливість і хочуть бути красивими, як їх кумири з журналів і телевізора. Оскільки у юних красунь ще немає досвіду використання декоративної косметики, мамам дуже важливо розповісти, що і для чого призначене, а також поділиться вмістом косметички.

Краще не починати використовувати важкий макіяж в такому ранньому віці, тому під забороною будуть ваші: праймери, тональні креми, бази під тіні, кремові рум'яна, контури і хайлайтери, стійкі помади.

З маминої косметички дівчинці-підлітку підійдуть: блиски для губ і відтінкові бальзами, лаки для нігтів, консилер під очі з легкою консистенцією, матова фінішна пудра, світлі пудрові тіні. А на свята та дискотеки можна дозволити використовувати туш і хайлайтери для обличчя і тіла.

Найголовніше - не тільки розділити з донькою косметику, але і пояснити основні правила та техніки макіяжу. Правильний макіяж повинен підкреслювати природну красу дівчини, а не стирати її риси обличчя. Погодьтеся, що немає нічого гіршого, ніж 13-річний підліток з вечірнім макіяжем 40-річної жінки.