Про що розповість губна помада

Напевно ви звертали увагу, що ваші подруги фарбують губи трошки по-іншому. Це видно по тому, якою стає помада після декількох днів або тижнів користування. Гострий кут або западина, увігнута лінія або зігнуті кути... Що ж це означає? Виявляється, є «наукове» пояснення.

Про що розповість губна помада
Як вважають співробітники косметичної компанії Bite Beauty Lip Lab, ваш характер визначає, який вид помада набуває з часом. Компанія створила 4 основні моделі, які наочно ілюструють, як може стиратися помада. У Bite вважають, що ці макети можуть розповісти про індивідуальність жінки та її творчі можливості. Це практично 4 темпераменту в "помадній індустрії".

Якщо ваша помада стирається під крутим кутом ви: впевнена в собі, добре вмієте тримати себе в руках, звертаєте увагу на деталі. Ніхто не зможе вами зневажати!

Увігнута лінія на вашій помаді говорить про те, що ви творча, енергійна, не боїтеся ризикувати і брати на себе відповідальність, і люди навколо цінують вас за це.

Якщо ви фарбуєте губи так, що на помаді утворюється невеличка западина, то ви - борець за справедливість, дуже педантична і делікатна, а також не позбавлені ентузіазму.

Вигнуті кути з двох сторін свідчать про те, що ви сильна творча особистість з неймовірною силою духу. Ви часто пливете проти течії і ніколи не приєднаєтеся до сірої маси.

Художник з Bite Бріджит Козак, яка безпосередньо брала участь у створенні проекту, уточнила, що не варто сприймати інформацію надто серйозно, тому що подані характеристики вірні настільки ж, як і ваш щоденний гороскоп. Завжди щось збігається, а щось - ні. Вийшло не зовсім науково, зате вже точно весело.

Розкажіть нам, чи збігається ваша манера фарбувати губи з вашим характером, як це уявляють собі в Bite.