Без макіяжу в милій шовковій піжамі: Аліна Гросу зворушила домашніми фото

Ось уже кілька місяців Аліна Гросу живе у Лос-Анжелесі. 2022 видався для Аліни Гросу дуже екстремальним і не тільки через війну.

У її житті сталося багато неприємних подій – по-перше, співачка розлучилася зі своїм коханим російським актором Романом Полянським, зіткнулася з проблемами зі здоров'ям, внаслідок чого перенесла складну операцію, після якої тривала реабілітація. Переживши все це, наприкінці року співачка вирішила кардинально змінити своє життя та несподівано переїхала до США. 

Оселившись у Лос-Анжелесі Гросу час даремно не втрачає - співачка вступила на курси підвищення акторської та вокальної майстерності, а так само влаштувалася на роботу і тепер співає в одному з місцевих ресторанів. Про своє життя в Америці артистка докладно розповідає у Instagram.

Так, днями Гросу оприлюднила кілька фотографій та відео, які були зроблені у її лос-анжелеській квартирі. На одному зі знімків 27-річна Гросу позувала сидячи на дивані у звичайному домашньому одязі та без косметики.

А днями Гросу оприлюднила відео, на якому позувала в напівтемній кімнаті, сидячи перед дзеркалом у неймовірно красивій шовковій піжамі з мереживом. Волосся її було розпущене. Макіяж був повністю відсутній.

«Доброї та добраніч, мої дорогі»,- коротко підписала публікацію Аліна.

Зазначимо, що в цей момент вона виглядала такою спокусливою. Раніше це міг бачити лише Роман Полянський.

Клатч