Кохання зле: які знаки Зодіаку закохуються у інтровертів

Іноді люди уникають побачень, зустрічей із друзями чи галасливих вечірок. Таких людей називають емоційно недоступними чи інтровертами. Але, незважаючи на проблеми з відкритістю, є ті, хто готовий закохатися в них до безпам'ятства.

Козеріг

Козерога зазвичай чудово чують нісенітниця. Однак, якщо ви дійсно захоплені кимось, у вас можуть бути заплющені очі на його емоційні здібності, і в результаті ви можете прогаяти деякі важливі сигнали, наприклад, що він емоційно недоступний. Якщо ви помітите, що ваш коханий приховує свої почуття, це може здатися незбалансованими емоційними американськими гірками. Однак, враховуючи ваш рішучий характер Козерога та непохитну відданість і вірність, ви можете бути готові працювати над чимось разом із тим, хто вам подобається.

Овен

Поетично, що Овен - перший знак Зодіаку, тому що ви любите бути першими і йти вперед зі своєю сміливістю. Бажання бути одним із кардинальних знаків, змушує вас хотіти поводитися, брати на себе відповідальність і сміливо вступати в життя, яке ви хочете. У романтичному плані ви цінуєте людей зі схожим характером. Тим не менш, будьте обережні, щоб ваша потреба у хвилюванні не змістилася у бік вибору партнера, який почувається безрозсуднішим, ніж безпечним. Подібне притягує подібне, і ви можете закохатися в того, хто говорить, що хоче відносин, але може не мати емоційних навичок, щоб довести їх до кінця.

Стрілець

Стрілець, якщо ви закохані в когось емоційно недоступного, надія є. Замість того, щоб тікати за перших ознак неприємностей, йдіть глибше і запитайте свою любов, як вони ставляться до відносин, щоб просунутися далі. Ви не будете сумісні з усіма — тож якщо не вийде цього разу, нічого страшного. Хороша частина в тому, що ви чесні і правдиві вщерть. Ви не залишитеся на зв'язку, якщо її більше не відчуваєте. Ви можете швидко рухатися далі, але завжди з любов'ю та повагою, на які здатні.

Realist.online