Про ці речі кожна мати повинна розповісти своїй доньці

Деяким речам матір повинна навчити свою доньку.

Коли у вас підростає дівчинка, хочеться дати їй усе найкраще. Батьки бажають, щоб спадкоємиця зростала у достатку, враховувала досвід своєї мами і поради, які допоможуть їй стати щасливою. У нашій добірці ми розповімо про те, чому кожен батько повинен навчити свою красуню-доньку, інформує Ukr.Media.

Навчися любити себе

Це та сама порада, яку не давали батьки ще десяток років тому. Зараз про любов до себе розповідають усі наймодніші гуру психології. Оскільки сучасні дівчата часто дуже самокритично ставляться до своєї зовнішності, тіла і характеру, вони готові терпіти приниження і не вміють розставляти особисті кордони. Адже саме це є одним з факторів того, наскільки щасливою дівчина зможе стати.

Тому вже з дитинства варто обсипати дитину компліментами, вчити її приймати себе такою, яка є, і любити безумовно. Особливо у ранньому віці для дівчинки є важливою любов батька. Якщо тато проявлятиме її до доньки, вона зрозуміє, що саме таким чином до неї повинен буде ставитися і обранець.

Не порівнюй себе з іншими

Ця порада випливає з попередньої. Зараз у соцмережах модно милуватися "причесаним і вилизаним" життям блогерів: їх тілами, обробленими у фотошопі, і гарними картинками. Багато дівчат, дивлячись на них з екрану телефону, починають відчувати комплекси щодо власної зовнішності. Вони звертаються до пластичних хірургів, дієтологів, виснажують себе болісними тренуваннями у гонитві за ідеалом.

Важливо з самого дитинства пояснити доньці, що їй не варто озиратися на інших людей. Потрібно прислухатися лише до себе і ніколи не вдаватися до порівнянь.

Вивчи слово "ні"

Коли дівчина розмінює себе через дрібниці, вона може залишитися не у ресурсному стані. Це виховання, яке дозволяє відчувати сором через відмову людям, лише заважає жити. З самого дитинства дівчинка повинна розуміти, що їй зовсім не обов'язково догоджати усім і кожному. Вміння говорити "ні" завжди стане у нагоді у житті, особливо якщо вчитися цьому з раннього віку.

Навчися приймати компліменти

Дівчинці дуже важливо не лише отримувати похвалу, але й правильно її приймати. Напевно ви багато разів чули таку бесіду подруг: "Яка у тебе гарна сукня, розкішно виглядає", — каже одна. "Та їй вже років 10, від бабусі дісталася, зовсім втратила колір", — відповідає їй інша, знецінюючи свій зовнішній вигляд. А якщо таку відповідь дати на чоловічий комплімент, реакція буде неоднозначною. Дівчинка повинна приймати похвалу з вдячністю. Достатньо легко сказати "спасибі" і широко посміхнутися.

Носи сукні

Раніше наші бабусі полюбляли відкладати святкові речі на потім. Іноді траплялося таке, що найдорожчий накрохмалений костюм так і не довелося одягнути. Дівчинці важливо пояснити, що сукні — відмінний спосіб розкрити свою жіночність. Якщо у вашій шафі висить приголомшливий одяг, не варто відкладати його для особливого випадку, сміливо одягайте — живемо лише один раз.

Плач, коли хочеться

Дівчинці дуже важливо вміти висловлювати свої емоції. Якщо вона буде замовчувати образи, приховувати злість і їнші почуття, це може стати причиною серйозних хвороб. Тому дівчинка повинна сміливо розповідати про те, що думає, чого хоче і про що мріє. А ви знали про те, що, згідно зі статистикою, чоловіки повинні вимовляти до 5 тисяч слів на день, а жінки — до 15 тисяч?

Живи у моменті

Ніколи не варто шкодувати про минуле або занадто багато міркувати про майбутнє. Тоді усе життя витікає крізь пальці. А іноді ж настільки важливо просто зупинитися, озирнутися навколо: помилуватися природою, насолодитися проведенням часу з близькою людиною. Важливим є зовсім не те, скільки вдихів і видихів ми робимо у житті. Важливим є те, на скількох з них нам хотілося б затримати дихання.