Особисті звички, якими ми знецінюємо себе в очах інших людей

Чим ми занижуємо свою самооцінку, але не помічаємо цього.

У людей буває величезна кількість шкідливих звичок. Експерти в області психології вирішили розповісти про ті з них, які знижують нашу самооцінку і в цілому заважають нам любити себе і своє життя, інформує Ukr.Media.

Зайва економія

Є речі, на яких краще не економити, особливо якщо є фінансова можливість. Наприклад, якщо вас не влаштовує дешева їжа, можна дозволити собі відкладати трохи менше, але харчуватися тим, до чого лежить душа. Те ж саме стосується найрізноманітніших дрібниць — починаючи від косметики і закінчуючи одягом.

Звичка красиво одягатися тільки по важливих випадках

Людина повинна виглядати добре завжди. Ви повинні подобатися собі кожен день, а не тільки на Новий рік або в день народження. Це запорука щастя і хорошої самооцінки. Не бійтеся, що вас хтось буде обговорювати через надмірно красиві сукні. Це їхні проблеми, а не ваші.

Звичка робити те, що вам не хочеться

Доросла людина має право сама вирішувати, прибирати її сьогодні в будинку чи ні. Ви самі можете вирішити, що для вас краще — йти на прогулянку або займатися роботою. Щастя — це коли ми займаємося здебільшого тим, що хочеться, залишаючи частину часу на те, що ми повинні зробити так чи інакше — помити посуд, прибрати, випрати білизну і так далі.

Байдужість до зовнішності

Щасливі люди піклуються про себе і намагаються виглядати добре. Немає нічого поганого в тому, щоб намагатися виглядати краще, ходити в спортзал, харчуватися правильно. Коли людина плює на своє здоров'я і зовнішність, інші люди також починають знецінювати цю особистість.

Демонстративний смуток

Це дуже погана звичка. Нею страждають ті, кому хочеться почути слова підтримки. Ниття, образи і негатив породжують тільки негативні емоції у оточуючих, тому психологи радять бути максимально оптимістичними, щоб люди до вас тягнулися, а не тікали від вас.

Звичка слухати чужу думку

Багато негараздів в житті з'являються саме через це. Це знецінює нас в очах людей і не дає розкрити свій потенціал. Любов до себе — це коли людина чує чужі слова, але не слідує їм сліпо.