Поради, яких варто дотримуватися, щоб не стати мамою своєму чоловікові

У кожній з жінок є сильний материнський початок. Але чи йде він на користь відносинам з чоловіком?

У період залицянь він носив ваші важкі сумки, готував дивовижну смажену картоплю і сам, за власною ініціативою, допомагав знімати вам верхній одяг. Що ж з ним сталося зараз? Чому на ваше прохання вкрутити лампочку він відповідає: "Я страшно зайнятий, може, впораєшся якось сама?". А коли він дізнається, що повинен прийти слюсар з ЖЕКу, швиденько тікає з дому, пославшись на важливу зустріч, інформує Ukr.Media.

І ось парадокс: поза домом він як і раніше веселий, комунікабельний і енергійний. Рано чи пізно дружина починає розуміти, що вона не хоче більше миритися з таким станом речей: "чому я повинна тягнути на собі все? Коханий не тільки не допомагає, але ще і не дуже цінує те, що я роблю!". І жінка починає ображатися, пред'являти претензії, розповідати чоловікові, що він повинен робити. Зазвичай, партнер просто не розуміє, що раптом сталося з його дружиною, і чому дружина раптом стала поводитися інакше.

Просто у якусь мить у вашому ставленні до нього стало забагато материнського. Адже це так приємно: піклуватися про кохану людину. Хочеш погладити свою сорочку? Давай сюди праску, я сама це зроблю. Зголоднів? Ні, не підходь до холодильника, я тобі і розігрію, і на стіл накрию, і ручки вимию.

Не розуміючи, чому дружина раптом стала такою вимогливою, і протестуючи проти "раптових змін", чоловік частково правий. Адже ще вчора дружину ніби все влаштовувало. Тому, щоб в майбутньому ви з чоловіком не сварилися, вам доведеться змінити тактику і стати більш послідовною.

Щоб ваші відносини з партнером знову стали гармонійними, і він знову став не тільки брати, але і віддавати, спробуйте дотримуватися цих порад:

Не переборщуйте з допомогою. Якщо чоловік не може знайти потрібну йому річ, або у нього щось не виходить, не варто відразу ж кидатися йому на допомогу. Побачите, через кілька хвилин він сам відшукає ключі від машини або зав'яже краватку.

Не доробляйте за нього роботу. Навіть якщо після його прибирання потрібно прибирати додатково, не варто говорити, що краще наведенням порядку будете займатися ви. Так ви не тільки образите чоловіка, але і напевно відіб'єте у нього бажання допомагати вам надалі.

Прислухайтеся до його порад. Дозволяйте йому проявляти ініціативу, висувати ідеї та пропозиції. І навіть якщо його пропозиції або дії розходяться з вашою думкою, поставтеся до цього філософськи і не заперечуйте.

Ніякої опіки! Не потурайте його слабкостям і не опікайте, як маленького. Він цілком в змозі самостійно сходити до магазину і розігріти в мікрохвильовці обід. Напевно він прекрасно впорається і без вашої допомоги. Якщо ж в якомусь питанні ви розбираєтеся краще, обмежтеся порадою.

Геть маніпуляції! Не давайте йому вами маніпулювати за допомогою жалості або лестощів. Коли він стане розповідати, що у вас це виходить краще, а в цій справі вам взагалі немає рівних, подумайте: можливо, він просто хоче, щоб ви все зробили за нього?

Не будьте "пилкою". Постійне бурчання з приводу того, що він безрукий, нездатний, неініціативний і так далі затвердить його в думці, що ви, в принципі, його не цінуєте. А навіщо напружуватися і намагатися сподобатися людині, яка вас ні в гріш не ставлять? Будьте терплячими, не відчитуйте чоловіка і не бурчіть. Така тактика ще нікого не надихала.

Хваліть його. Адже напевно є за що. Ваші похвали стануть для чоловіка значним стимулом в майбутньому.